JUNGSTARS

İkinci El Forkliftler.

Yenisinden ayırt edilemeyecek kadar iyi.

İkinci El Forkliftler

Jungheinrich 5 yıldızlı ikinci el forkliftler - Made in Germany kalitesiyle

Jungheinrich'in ikinci el forkliftleri piyasadakilerin en iyisidir. Forkliftlerimizin hazırlık işlemi, 5 yıdızlı kalite standartlarına göre her ekipmanın emniyetli ve sürdürülebilirlik kurallarına uygun, teknik ve dış görünüm açısından sorunsuz olması için yapılır. Bunu sadece bir sertifika ile kanıtlamıyoruz. Aynı zamanda ikinci el forkliftlerimizi 12 ay garantili olarak yenisi ile ayırt edilemeyecek kalitede teslim ediyoruz. Bu da bir JUNGSTARS ikinci el forklift'in "yenisi kadar iyi" olduğununun kanıtıdır.

Daha detaylı bilgi için

Yenilenmiş 5 yıldızlı ikinci el forkliftlerimiz

İkinci el forkliftlerimizin her biri, 5 yıldızlı kalite standartlarımıza uygun yenileme işlemi için özel olarak kurulmuş tesislerimizde işlem görürler. Sizin avantajınız: üreticinin uzmanlığı ile profesyonel bir yenileme. Burada özellikle, 5 yıldızlı kalite standartlarına göre her ekipmanın emniyetli ve sürdürülebilirlik kurallarına uygun, teknik açıdan sorunsuz olmasına önem verilir. Bunun haricinde bizim yenilediğimiz ikinci el forklift dış görünüş açısından da, tam bir temizlik ve boyama sayesinde kusursuz bir hale getirilir. Bunu sadece bir sertifika ile kanıtlamıyoruz. Bir uzman dahi ikinci el forkliftlerimizi yenisinden ayırt edemez. 

Forkliftlerin yenilenmesi yeni üretime kıyasla CO2 emisyonlarında %80 tasarruf edilmesini sağlar. Yeni parça kullanmaktansa, kaynaklar korunarak parçalar tekrardan tamir edilir. Bunun dışında çalışma ömrü biten parçalar ve araçlar kurallara uygun bir şekilde ve çevreye zarar vermeden imha edilir.  

JUNGSTARS - Her şeyden biraz daha fazlası

  • 12 ay garanti
  • Aküye 12 ay garanti
  • Yeni güvenlik kontrolü
  • Şirketimizde deneme sürüşü
  • Full servis olanakları
  • Geniş ve donanımlı servis ağı
  • Uygun koşullara sahip finansman seçenekleri
  • İkinci el forklift takas olanağı

 

5 yıldızlı kalite

5 yıldızlı kalite standartlarına göre her ikinci el forklift emniyet ve sürdürülebilirlik kurallarına uygun, teknik ve dış görünüm açısından sorunsuz teslim edilir.

 Devam

 

 

Avantajlarınız

Bir Jungheinrich ikinci el forklift sahibi olarak ekonomik, teknik ve ekolojik avantajları bir araya getirirsiniz.

Devam

İkinci el forklift alımınız için kontrol listesi

İkinci el forklift alımınız için kontrol listemiz sizlere yardımcı olacak. Dokuz kriter sayesinde alacağınız forklifti tam anlamıyla kontrol edebileceksiniz.

Devam

JUNGSTARS garantsiyle

Kararınızı bir Jungheinrich ikinci el forkliftten yana kullanırsanız, daha uzun ve problemsiz kullanım ömrü ve daha fazla emniyet elde edersiniz.

Devam

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.