Yenileme süreci

En ince detayına kadar kusursuz bir yenileme süreci

Her bir adım, tüm süreç boyunca en sıkı kalite ve güvenlik kontrolüne tabi tutulur.

 Adım 1: Giriş kontrolü
Giriş kontrolünde forkliftin durumu tespit edilir. Tekerlek ve fren gibi güvenlik için önem teşkil eden ve aşınmış tüm parçalar yenisi ve orijinali ile değiştirilir.

Adım 2: Demontaj
Parçalar demonte edilir ve kapsamlı bir şekilde temizlenir. Fren sıvısı, motor ve hidrolik yağları çevreye zarar vermeyecek bir şekilde imha edilir.

Adım 3: Parçaların yenilenmesi
Forkliftin tekerlekleri ve süspansiyonu değiştirilir. Çeki demiri ve aksları işlemden geçirilir, yeni pim ve yataklar monte edilir. Şanzımanlar ve motorlar kontrol edilir, aşınmış parçalar değiştirilir. Asansörler parçalara ayrılır, hortumlar ve zincirler yenilenir. Akü işlemden geçirilir veya değiştirilir.

Adım 4: Yüzey işlemi
Forkliftin şasesi ve asansörü zımparalanır, macunlanır ve boyanır. Akü kontrol ve bakımı sonrasında, operatör kabini, koruyucu tavanı, direksiyon sistemi, sideshift, tilt silindiri boyanır.

Adım 5: Birleştirme
Şase, asansör ve tüm parçalar birleştirilerek forklift yeniden monte edilir. Monte edilmiş forklift artık yeni gibidir.

Adım 6: Son kontrol
Son olarak nominal yük ve fonksiyon testi ile forkliftin son kontrolü tamamlanır. Endüstriyel işleme giren her forklift, birinci sınıf 5 yıldızlı JUNGSTARS kalitesi ile çıkar. Emniyet sertifikası ve gerekli tüm dokümanları ile teslim edilir.

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.