Otomatik Endüstriyel Araçlar

Gün geçtikçe azalan sipariş miktarları ve kısalan sipariş döngüleri veya teslimat süreleri, malzeme akışınızda hız ve emniyet etmenlerini belirleyici başarı faktörleri haline getirmektedir. Hız ve güvenlik, depolama ve taşıma teknolojisinin yanı sıra depolama süreçlerinin uyarlanması ile elde edilebilir. Çok sayıda teknoloji sunulmaktadır. Jungheinrich, geniş bir depolama ve taşıma sistemi yelpazesinin yanı sıra gerçek süreçleri analiz etme, potansiyelleri gösterme ve optimize edilmiş stratejileri gelecek talepler için de özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda tanımlamak için gerekli olan uzmanlığı sunar.

Raf Sistemleri

Her bir sistemin kalbi: farklı uygulama alanlarınız için mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir komple sistem – verimli, tam ölçülere göre.

Devam

Otomatik Yüsek Raf Makineleri

Otomasyona rağmen esneklik: Manuel, yarı otomatik ve otomatik mod arasında geçiş yaparak her uygulama durumu için hazırsınız.

Devam

Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (Sürücüsüz)

Güvenli, zamanında, milimetre hassaslığı: Denenmiş standart araçlara dayanan Automated Guided Vehicles, bütün taşıma görevlerinizi yerine getirir.

Devam

Malzeme Taşıma Sistemleri
 

Karar verin: En verimli ve en güvenli ürün ve malzeme taşımasını seçin.

Devam

Sistem Makineleri için İletişim

Doğru irtibat sorumlusunu burada bulabilirsiniz.

Devam

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle temasa geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.