Dar Koridor Forkliftleri

Yüksek raf istifleyicilerimiz ile en yukarı

Artan maliyetler ve sürekli çoğalan ürün çeşitleri göz önünde bulundurulduğunda performans ve alan kullanım derecesi gibi faktörler deponun verimliliği için gittikçe daha fazla önem taşır. Yüksek raf istifleyicilerimiz ve dar alan sipariş toplayıcılarımızla size gereksinimlerinize uygun ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Bu araçlarla raflara paletlerin komple istiflenmesi ve indirilmesiyle, yüksek raflardan münferit ürünlerin toplanması birleştirilmiş oluyor. 5 milyondan fazla konfigürasyon imkanına sahip sistem modülümüz, esneklik, depo işleminize optimum stratejik ve bireysel uyarlama sunar.

Daha detaylı bilgi için bu linke tıklayınız.

Daha detaylı bilgi için

Güvenlik ve Performans – yüksek raf istifleyicilerimiz

Üç yönlü istifleyicilerimizin yüksek performans kapasitesi sizi tek görüşte etkileyecek: Düzenli olarak tasarlanmış kabin, cömert boyutlandırılmış bir çalışma alanı sunar. Büyük eşya saklama bölümleri, net kontörler, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen kumanda paneli işin belirgin şekilde daha rahat yapılmasını sağlar. Enerji geri kazanımı ve efektif enerji yönetimi sayesinde normal işletimde akü değişimi olmadan iki vardiyadan daha uzun bir süre kullanım mümkün oluyor. Bunun haricinde en yüksek güvenlik için, yüksek raf istifleyicilerimizin hepsinde entegre personel koruma sistemi bulunmaktadır.  

Tüm raf seviyelerine uygun dar koridor sipariş toplayıcı

Dar koridor sipariş toplayıcılarımız özellikle orta ve yüksek raf segmanlarında kullanılmak için en uygun çözümdür. Araçlarımız esneklik, ergonomi ve verimlilik alanlarında yeni standartlar oluşturuyorlar. Mekanik ve endüktif bir hat kılavuzu ile, dar koridorlarda en üstün performans için en iyi koşullar sağlanır. Bu da, araçların raflara olan mesafesinin çok az olduğu anlamına gelir. Böylece yüksek sürüş ve kaldırma hızlarına ulaşılır ve sürücü daha rahat çalışır. Daha fazla esneklik için ise ihtiyaç ve taleplerinize göre sistem modüllerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.  

Yenilikçi depo navigasyonlu üç yönlü istifleyici

"Hedefinize ulaştınız." RFID teknolojisi bunu mümkün kılar. Bu modern depo navigasyonunda paletlerin yerlerine en doğru şekilde ulaşmaları için transponder teknolojisinin olanakları kullanılır. Bütün taşıma ve sipariş toplama işlemleri depo yönetimi tarafından araç terminaline sinyal şeklinde gönderilebilir. X-, Y- ve Z-koordinatları sayesinde forklift hedef rafları tanır, böylece sürüş yarı otomatik şekilde gerçekleşir. Ekran sayesinde ise sürüş ve kaldırma yönü gösterilir, fonksiyonların onaylanmasından sonra ise araç otomatik olarak tam hedef pozisyona ulaşır.   

 

 

EFX 410/413

EFX 410/413

Unique truck concept with front seat and side-mounted mast

Ürün detayları


Teklif al

ETX 513/515.

ETX 513/515.

Up to two shifts without changing the battery due to energy recovery and effective energy management

Ürün detayları


Teklif al

EKX 410

EKX 410

Enerji geri kazanımı ve etkin enerji yönetimi sayesinde akü değiştirmeden iki vardiyaya kadar çalışabilme

Ürün detayları


Teklif al

EKX 514/516k/516

EKX 514/516k/516

Ergonomi: operatör konsolonun yüksek ayarlanabilir özellikte olması için yeni kumanda konsepti.

Ürün detayları


Teklif al

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletşime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.

Online Services

Buradan Lojistik kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz.