Sipariş Toplayıcılar

Her durumda kullanılabilir sipariş toplayıcılar

Akülü sipariş toplayıcılarımızla, sipariş toplama çalışmaları 4,60 m yüksekliğine kadar gerçekleştirilebilir. Sipariş toplama işlemleri özellikle insan/makine etkileşimi için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle yatay sipariş toplama ekipmanlarımızda daha fazla sürüş güvenliği ve günlük çalışmaların daha verimli olması için çalışıyoruz. Ayrıca yüksekliği ayarlanabilen direksiyon, pin aktivasyonu ve kişiye özel yavaştan yüksek hıza ayarlanabilen sürüş programlarıyla da ikna ediyorlar. Bunun haricinde en zorlu kullanım durumlarına karşı hazırlıklıdırlar ve çoklu vardiyalı çalışma sistemlerinde bile kısa akü değişim süreleri sayesinde sorunsuz çalışırlar.    

  

Daha detaylı bilgi için

İlave opsiyonlu sipariş toplayıcılar

Her farklı durum ve her alan kendine uygun bir çözüm gerektirir. Bu sebepten, sipariş toplama ekipmanınız için birçok pratik ek donanım arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin yaya kullanımlı ekipmanlar birbirine yakın toplama yerlerinde toplama işleminizi hızlandırır. Yük bölümüne takılmış olan optik bir sensör sayesinde, paletler otomatik olarak kolay erişilebilir bir çalışma yüksekliğine indirilir. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun ek opsiyonlarımız arasından seçiminizi yapın ve çalışanlarınızın verimliliğini ve güvenliğini arttırın.  

Sipariş toplama süresinde zaman tasarrufu sağlayan hidrolik platform

Birinci ve ikinci raf seviyesine yapılan sık toplama ve yerleştirme işlemlerinde sipariş toplayıcılarımız sizin işinizi kolaylaştırmak için farklı imkanlar sunuyorlar. Örneğin hidrolik kaldırılabilir platformumuz, zaman açısından en uygun çalışma için gerekli kaldırma özelliğini sunuyor. Bu arada platform kaldırılması ayak tuşu ile rahatça yapılır ve siz iki elinizi de kullanmaya devam edebilirsiniz. Sipariş toplama işleminizi daha ekonomik hale getirmek isterseniz de, bir platform ve korkuluk daha yüksek raflar için rahat ve emniyetli bir çalışma imkanı sunar.  

Dayanıklı ve güçlü – Jungheinrich sipariş toplayıcıları

Akülü sipariş toplayıcılarımızın hepsi dayanıklı yapıları ile göze çarparlar. Bu özellikle taşıma kapasitelerinde belli olur: örneğin yatay sipariş toplayıcılarımız 2,4 m uzunluğundaki çatallarıyla 2,5 ton ağırlığına kadar üç palet taşıyabilirler. Ön kısımda yer alan 8 mm'lik çelik bir çerçeve ise bu sırada gerekli emniyeti sağlıyor.  

 

 

ECE 220/225

ECE 220/225

Düşük enerji tüketiminde maksimum alım performansı

Ürün detayları


Teklif al

ECE 310

ECE 310

Maksimum toplama performansı

Ürün detayları


Teklif al

ECE 320

ECE 320

Ergonomic order picking with lifting load section

Ürün detayları


Teklif al

EKS 110

EKS 110

3-phase AC drive system

Ürün detayları


Teklif al

EKS 210/312

EKS 210/312

48 Volt AC teknolojisi

Ürün detayları


Teklif al

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletşime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.

Online Services

Buradan Lojistik kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz.