Stage Manüel transpalet

Manüel transpalet

Manüel transpalet: dayanıklı ve çevik

Manüel transpaletlerimiz kısa mesafede birçok nakliye görevleri için ekonomik çözümler sunar. Her türlü gereksinim için uygun bir model vardır. Üç tona kadar yükleme kapasitesi ve en dar alanlarda bile kolay manevra kabiliyeti, transpaletleri ideal depo yardımcıları haline getiriyor. 

Her gün kısa mesafelerde, büyük miktarlarda ağır yükler taşımanız gerekiyorsa bu noktada manüel transpaletlerimiz sizin için sunduğu büyük avantajlar devreye girer. Üç tona kadar yükleme kapasitesi ve en dar alanlarda bile kolay manevra kabiliyeti sayesinde transpaletler, ideal depo yardımcıları haline geliyor. Krom kaplı akslar ve tekerleklerin ve bağlantıların sürgü burçları, düzgün ve sessiz çekmeyi ve itmeyi sağlar.

Farklı uygulamalarda manüel transpaletlerimiz, sadece standart Euro paletleri taşımakla kalmaz, aynı zamanda özel ve teşhir paletleri tutmak için de uygundur. Diğer özelliklerinin yanı sıra ila 140 ila 585 milimetre arasında ayarlanabilir çatallar ve 2.400 milimetreye kadar seçilebilir çatal uzunlukları da bu amaca hizmet eder.

Kendi sınıfında dünya çapında en fazla satılan manüel transpalet

Manüel transpaletlerimizin klasiği AM 22 modeli, dünya çapında kendi sınıfının en çok satılan modelidir. Nedenleri: Son derece hafiftir ve kullanımı kolaydır. Teflon yuvalar ve eklemler sessiz çalışma özellikleri ve uzun bir servis ömrü sağlar. İyileştirilmiş hidrolik sistem, gerekli pompalama kuvvetini azaltır. Özel bir indirme valfi sayesinde yükler çok hassas bir şekilde indirilebilir. Önemli ölçüde azaltılmış ön yapı uzunluğu sayesinde bu manüel transpaletin dar alanlarda dönmesi oldukça kolaydır.

Özel durumlar için klasik modellerimizin çok yardımcı varyantları, özellikle düz paletler altında sürülebilecek kadar alçak bağlanan AM 15I’dır. 3.000 kilogram taşıma kapasitesine sahip AM 30, çok ağır yükler toplar. AM V05 ise standart paletlere ek olarak küçük özel paletleri ve teşhir paletlerini tutabilecek şekilde ayarlanabilir. Manüel transpalet AM 22’ gürültü azaltıması yapıldı!

Hassas tartım teknolojisine sahip manüel transpalet

Genellikle depolarda üretim ve nakliye ürünlerinin hem taşınması, hem de tartılması gerekir. Bu amaçla mobil tartı sistemine sahip transpaletlerimiz, ürüne göre tartı prensibine uygundur. Bu sayede ağır yükleri kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tartılı manüel transpaletlerimizin ikna edici özellikleri arasında yüksek hassasiyetleri var. Tartı hücrelerinin çatalların dört uç noktalarında getirilmesi, 2 derecelik bir eğik konuma kadar hassas bir ağırlık ölçümü sağlar.

Başka sorularınız var mı?