0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage hakkımızda

Hakkımızda

Merkezi Hamburg’da bulunan Jungheinrich AG, intralojistiğe dair tüm konularda ve alanlarda dünya çapında lider bir çözüm sağlayıcısıdır. 60 yılı aşkın bir süredir müşterilerimizin soruları ve istekleri bizim odak noktamız olmuştur.

7 Ağustos 1953'te, Dr. Friedrich Jungheinrich, Hamburg'un Barmbek bölgesinde küçük bir atölye ve 30 çalışanıyla dünya çapında başarılı bir şirketin temelini attı. Günümüzde, 39 ülkede 16.000'den fazla Jungheinrich çalışanımız, - 5.500’den fazlası sadece Almanya’da olmak üzere - sizin için en iyi intralojistik çözümlerini geliştirmek ve uygulamak, optimize etmek, sürdürmek ve maksimum müşteri avantajları için çalışmaktadır. 

Bunun için size komple ürün yelpazemizi sunuyoruz: yenilikçi ve esnek bir şekilde bir araya getirilebilen hizmet ve finansal hizmetlerin yanı sıra, geleneksel istif araçlarından makineleri, sistemleri ve süreçlerini birbirine bağlayan akıllı yazılım çözümlerine sahip tam otomatik lojistik sistemlerine kadar. Bununla birlikte, maksimum işlem performansı ve en verimli malzeme akışı sağlanmaktadır.

23 şubeden ve destek merkezinden oluşan güçlü bir doğrudan satış ağı ve ayrıca size özel tasarlanmış çözümü üreten 200’den fazla saha çalışanıyla, neye ihtiyaç duyuyorsanız, ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa onu temin ediyoruz. Her şey tek elden, hepsi üstün kalite ve Alman üretimi.

Sizi herhangi bir şubemize Jungheinrich forkliftinizi test amaçlı kullanıma davet ediyoruz. Çok sayıda forklift tipi derhal kullanıma hazır bulunmaktadır.

Ayrıca, Jungheinrich kalitesi kendisini satıştan sonra da gösteriyor: 1.100 müşteri hizmetleri teknisyeni sizin için hazır bulunmaktadır. Üstelik, ortalama olarak bulunduğunuz yerden 15 km’den fazla uzakta değil. 

Hamburg’un kuzeyindeki Kaltenkirchen’de bulunan aşırı modern bir yedek parça merkezi, yedek parçaların yılın 365 günü 24 saat teslimata hazır bulunmasını sağlamaktadır.

Şirketinizin materyal ve ürün akışını, yaratıcı, esnek ve çözüm odaklı sağlayacak ve size destek olacak güvenilir bir ortak mı arıyorsunuz? Hem işlem danışmanlığının yanında size uygun araçlar hem de depo teknolojisi sunan ama bir yandan size bütünsel sistem çözümleri oluşturup gerçekleştiren bir ortak? Bizde, bunların hepsini güvenilir ve yeterli bir şekilde tek bir elden bulabilirsiniz: Doğrudan satışın bütünlüğü, uzun süreli olması ve avantajları şirketimizi taşıyan yapılardır.

Bir vizyona sahip olup tüm zorluklara meydan okuyor, ayrıca sizinle beraber şirketiniz için en uygun çözümleri buluyoruz. Hizmet veren üretici ve intralojistik çözüm sağlayıcı olarak elde ettiğimiz bilgi birikimine ve 60 yıllık deneyimimize güvenebilirsiniz. Bu temele dayanarak, şirketinize gerçeğe yakın ve yol gösterici fikirler verir, sizi etkiler, ilham verir ve sizinle beraber ilerleriz.

Jungheinrich her zaman yakınınızda

Yerinde ve kişisel olarak size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Yer arama ile yakınınızda bulunan konumu ve sizin için uygun olabilecek bir irtibat görevlisini bulabilirsiniz. Sizi görüşmekten memnuniyet duyarız!

Kesin tutum ve tutarlı davranış gelecek vadeder

Verimlilik, lityum iyon teknolojisi, güvenlik, dijitalleşme ve otomasyon gibi konular dünyayı ve branşımızı etkiler. Bizim bu konulara dair tutumumuz kesindir: Sadece çözüm sunanlar bunun bir parçası olabilir. Jungheinrich’in güncel yetkinlik konuları hakkındaki düşüncesini ve tutumunu öğrenin.

En heyecan verici sektörlerinden birinde çalışın

Jungheinrich AG dünya çapında en başarılı intralojistik şirketlerinden biridir. Branşın üst düzey işvereni olarak Jungheinrich çok sayıda meslek alanında mükemmel perspektifler sunmaktadır. 

Güncel yayınlar ve etkinlikler

Burada Jungheinrich hakkında güncel bilgiler bulabilir ve bültenleri ve duyuruları indirebilir ve medya ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Başka sorularınız var mı?