0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Endüstri

Endüstri

Jungheinrich ile metal işleme, ağır sanayi veya makine üretiminde endüstri 4.0 zorlukları için en iyi şekilde hazır olursunuz. Manüel araçlardan ve proses güvenceli malzeme beslemesi için çekici katarlardan otomatik sürücüsüz makine sistemlerine ve kapsamlı dijital ağ bağlantısına kadar.

Net yapı için warehouseNAVIGATION

Leipzig'de bulunan Eppendorf Zentrifugen için modern üretim tesisi, depoda daha fazla verimlilik sağlar ve gereksiz arama süreçlerini ortadan kaldırır.

Gasser'deki manuel depoların dijitalleştirilmesi

Metal işleme sektöründe Avusturyalı bir hizmet sağlayıcısı olan Gasser GmbH'daki depo süreçleri, WMS'miz sayesinde saat gibi çalışıyor. 

Internorm için bütünsel depo planlaması

Özel üretim raf sistemi, Damme'de bulunan Internorm'un yüksek kaliteli plastik ürünleri için yaklaşık 4.000 paletlik genişleme sağlamaktadır.

Birlikte her şeyi başarabiliriz

Elektronik gelişiyor: Yeni yarı otomatik dar koridorlu depo ve Jungheinrich WMS 2 Serisi ile Yukarı Pfalz eyaletinde pazar lideri olan kablo üreticisi PSZ electronic de dinamik büyümesini sürdürüyor.

Sürücüsüz araç ürünü kendiliğinden hareket ettirir

ThyssenKrupp, iç nakliyesi dahilinde merdiven asansörlerinin ray parçalarının taşınmasını Jungheinrich'in otomatik yönlendirmeli araç sistemleri ile otomatikleştirdi. Optimum esneklik ve minimum alan gereksinimleri, bu tercihe yol açan temel faktörlerdi. 

Fast racking transplant for top medical supplier.

Maquet, a Turkish surgical supplier, needed a fast upgrade to a warehouse with limited storage space and an uneven floor surface. Jungheinrich raced to Maquet’s aid with a superior mobile racking solution and safe and stable floor repairs, letting Maquet smoothly transition to their new space.

Endüstri 4.0: Ağ bağlantısı hem paradan hem zamandan tasarruf ettirir

Endüstri 4.0 vizyonu, endüstriyel üretimde bağımsız, kendi kendini yöneten ünitelere sahip esnek yapılara kadar bir paradigma değişimini tanımlar. Örneğin otomatik sürücüsüz makine sistemleri (FTS) gibi otomasyonlu ve ağ bağlantılı intralojistik çözümler ve Jungheinrich depo yönetim sistemi (WMS) gibi akıllı yazılım bu durumda önemli bir rol oynayacaktır.

Tüm kademelerde kapsamlı bir ağ bağlantısı şart olmuştur. Bu daha şimdiden belli - hem de branşa bağlı olmayarak. Ağ bağlantısı, süreçlerini çoğu kez adım adım da otomasyonlaştırmak isteyen küçük, orta ve büyük şirketler için aynı düzeyde dikkat çekicidir. Endüstri 4.0 için hazır mısınız? Oraya giden yolu doğru adımlarla mı katetmek istiyorsunuz? Bu durumda en iyi uzmanlığa sahip öncü olarak bizde iyi yerdesiniz. Endüstri dalındaki müşterilerimize tek elden özel yapım çözümler sunuyoruz - ister metal işlemeden, ağır sanayiden veya makine yapımından gelsinler.

Optimizasyon ve otomasyon: Endüstri 4.0’a giden yol 

Endüstride git gide daha fazla şirket, malzeme akışlarını otomatik sürücüsüz makine sistemleri temelinde otomasyonlaştırarak optimizasyon potansiyelinden yararlanmak istiyor. Özellikle standartlaştırılmış rutin görevlerde bir FTS kullanımı size zamandan ve masraftan tasarruf etmenizi sağlar ve nakliye hasarlarını azaltır. Bunun dışında verimli ve süreç güvenceli nakliye akışlarından ve kısa bir uygulama süresinden avantaj sağlarsınız. 

Merak etmeyin: Bunu yaparken deponuzda haftalarca süren dönüştürme sorunlarınız olmaz - hemen çok kısa bir sürede (kısmi) otomasyonunuz çalışır durumda olur. Ve kısa sürede akıllı Endüstri 4.0 uygulamalarımıza yaptığınız yatırımlardan kat kat karlı çıkacağınızı göreceksiniz: İletişimdeki, yönlendirmedeki ve ayrıca güvenlik teknolojisindeki gelişmeler sayesinde FTS’ler aralıksız ve çok esnek bir şekilde manüel araçlarla karma işletimde de kullanılabilir.

Çok kez ödüllendirilmiş olan Logistik-Interface ile depo teknolojisi ve depo yönetim sistemimiz Jungheinrich WMS arasında bir arabirim oluşturmayı başardık. Logistik-Interface sürüş görevlerini depo yönetim sisteminden bir FTS’ye gönderir ve görev tamamlandıktan sonra depo yönetim sistemine bir geri bildirim iletir. Metal işleme, ağır sanayi veya makine üretiminde depo proseslerinizi bu şekilde mükemmele ulaştırırsınız.

Başka sorularınız var mı?