0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Aküler

Aküler

Akü, bir akülü forkliftin kalbidir. Jungheinrich elektromobilitenin öncülerinden biridir ve düzenli olarak bu alanda yeni ölçütler belirler. Akülerimizin yüksek kalitesinin ve sınıfının en iyisi olma performansının sizi ikna etmesine izin verin.

Verimli, uzun ömürlü ve bakım gerektirmez.

Lider bir intralojistik sistem tedarikçisi olarak, kendi içimizde bulunan araştırma, geliştirme ve üretim merkezlerimizle, birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde çalışan makine, akü, şarj cihazı ve gerekli danışmanlıktan oluşan genel bir sistem sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin
Her türlü akülü makineler için

Her türlü kullanım için 24, 48 ve 80 V uygulamalarda kanıtlanmış teknolojiden faydalanın.

Daha fazla bilgi edinin

Content Enerji yönetimi

Yerinde enerji danışmanlığı

Kalifiye uzmanlarımız talep üzerine, sizin gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan bir enerji konsepti üreteceklerdir. 

Filonuzun, lityum iyon akülerimize ve şarj teknolojimize basit ve verimli bir şekilde geçişi için, bulunduğunuz yerdeki enerji uzmanlarımızdan biri, isteğiniz üzerine bütünsel bir enerji danışmanlığı gerçekleştirecektir. Mevcut sistemlerin ve süreçlerin gerçek bir analizine ek olarak bu, genel enerji dengenizi optimize etme amacı ile enerji profillerinin ve şarj konseptlerinin oluşturulmasını içerir. 


Bireysel danışmanlık

Planlama, projelendirme ve hayata geçirme: Alanında uzman danışmanlarımız, değişimin tüm aşamalarında sizin yanınızda olacaktır. Her bir aracın hazırlanmasından, tüm bir araç filosunun çok vardiyalı işletimde yeniden yapılandırılmasına kadar. Sizin için bireysel çözümler sunuyoruz. Lityum iyon teknolojimizin konsantre gücünden faydalanın. İkna olmamanız için hiçbir sebep yok. 

Size danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyarız.

Bizi Arayın

Servis Departmanı

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?