0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage çözümleriniz

Sizin için sunduğumuz çözümler

Jungheinrich, intralojistiğin tüm alanları ve konuları için lider bir çözüm sağlayıcısıdır. Kapsamlı bir istifleyici, lojistik sistemleri ve hizmet portföyü ile, alanı ya da şirket büyüklüğü önemli olmaksızın her müşteri için, müşterinin uygulamalarına özel optimum çözümü almasını sağlıyoruz. Bireysel depo ortamlarına, belirli endüstri gereksinimlerine cevap vermek bizim özel gücümüzdür. Çünkü doğru çözüm, her zaman bireysel çözümdür.

Gereksinimlerinize uygun çözümler

Perakende ya da toptan, lojistik ya da endüstri, gıda, içecek ya da ilaç sektörü. Jungheinrich tüm sektörlerde tek bir kaynaktan doğru çözümler sağlama derinlemesine bilgiye sahiptir.

Her türlü lojistik görevi için geniş bir portföy

Yükleme ya da boşaltma, etkin nakliye, güvenli depolama, depodan alma ya da depo değiştirme ya da hızlı ve hassas sipariş toplama - Jungheinrich tüm uygulamalar ve intralojistik işleri için gereksinimlerinizi tek bir kaynaktan karşılayan bir çözüme sahiptir.

BAŞARILI OTOMASYON

Doğru ortakla otomasyon sürecini başarılı bir şekilde tamamlayın. Otomasyon için yetkin bir ortak olarak, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, deponuzun verimliliğini otomatik olarak yükseltecek lojistik sistemini planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Başarılı müşteriler çok şey ifade eder

İntralojistiğin lider bir çözüm sağlayıcısı olarak müşterilerimize tek elden ürünler, çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Branş ve işletme boyutuna bakmaksızın. Örneklerimiz, müşterilerimizin başarısına ve memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir. 

Başka sorularınız var mı?