0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Content zemin rafı teaser resmi

Statik küçük parça depolaması

Küçük parçalar ve sipariş toplama malları, bireysel gereksinimlere uygun olarak farklı yöntemlerle depolanabilir. Jungheinrich her kullanım durumuna göre donatılmıştır ve size her türlü depolama ve sipariş toplama görevleri için uygun küçük parça rafı sunar.

Zemin raflarımızla birlikte küçük ve büyük miktarlardaki her türlü ürüne optimum erişim sağlarsınız. Bu raflar bütün sektörlerde, hem çok yer kaplayan, yük taşıyıcısı olmayan mallar için hem de küçük parçalar için global olarak kullanılabilir.

Raf zeminlerine sahip küçük parça rafları

Depolama, birçok düzlem boyunca çelik sacdan veya ahşaptan oluşan zemin rafları üzerinde gerçekleşir. Küçük parça rafları, geçmeli ya da vida tasarımlı olarak teslim edilebilir ve hem manüel, hem de otomatik kullanıma uygundur. Bu raflar, on iki metreden daha fazla yüksekliğe sahip yüksek raf sistemlerinde, elle, raf kumanda cihazıyla, sipariş toplayıcıyla, dar koridor forkliftiyle ya da yüksek raf istifleyicisiyle kullanılılabilir.

Otomatik küçük parça deposunda yüksek performans

Kısa erişim süreleri, optimum alan kullanımı ve yüksek işlem hacmi - Otomatik küçük parça depomuzun (AKL) tüm avantajları sizin elinizde. Malların depolanması ve depodan alınması tam otomatik olarak gerçekleştirilir.

Başka sorularınız var mı?