0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Manüel transpalet

Manuel transpalet

Manuel transpalet: dayanıklı ve çevik

Manuel transpaletlerimiz kısa mesafede birçok nakliye görevleri için ekonomik çözümler sunar. Her türlü gereksinim için uygun bir model vardır. 

Her gün kısa mesafelerde, büyük miktarlarda ağır yükler taşımanız gerekiyorsa bu noktada manuel transpaletlerimizin sizin için sunduğu büyük avantajlar devreye girer. Üç tona kadar yükleme kapasitesi ve en dar alanlarda bile kolay manevra kabiliyeti sayesinde transpaletler, ideal depo yardımcıları haline geliyor. Krom kaplı akslar ve tekerleklerin ve bağlantıların sürgü burçları, düzgün ve sessiz çekmeyi ve itmeyi sağlar.

Farklı uygulamalarda manuel transpaletlerimiz, sadece standart Euro paletleri taşımakla kalmaz, aynı zamanda özel ve teşhir paletleri tutmak için de uygundur. Diğer özelliklerinin yanı sıra ila 140 ila 585 milimetre arasında ayarlanabilir çatallar ve 2.400 milimetreye kadar seçilebilir çatal uzunlukları da bu amaca hizmet eder.

Kendi sınıfında dünya çapında en fazla satılan manuel transpalet

Manuel transpaletlerimizin klasiği AM 22 modeli, dünya çapında kendi sınıfının en çok satılan modelidir. Nedenleri: Son derece hafiftir ve kullanımı kolaydır. Teflon yuvalar ve eklemler sessiz çalışma özellikleri ve uzun bir servis ömrü sağlar. İyileştirilmiş hidrolik sistem, gerekli pompalama kuvvetini azaltır. Özel bir indirme valfi sayesinde yükler çok hassas bir şekilde indirilebilir. Önemli ölçüde azaltılmış ön yapı uzunluğu sayesinde bu manuel transpaletin dar alanlarda dönmesi oldukça kolaydır.

Özel durumlar için klasik modellerimizin çok yardımcı varyantları, özellikle düz paletler altında sürülebilecek kadar alçak bağlanan AM 15I’dır. 3.000 kilogram taşıma kapasitesine sahip AM 30, çok ağır yükler toplar. AM V05 ise standart paletlere ek olarak küçük özel paletleri ve teşhir paletlerini tutabilecek şekilde ayarlanabilir. Manuel transpalet AM 22’ gürültü azaltması yapıldı!

Hassas tartım teknolojisine sahip manuel transpalet

Genellikle depolarda üretim ve nakliye ürünlerinin hem taşınması, hem de tartılması gerekir. Bu amaçla mobil tartı sistemine sahip transpaletlerimiz, ürün tartıya prensibine uygundur. Bu sayede ağır yükleri kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tartılı manuel transpaletlerimizin ikna edici özellikleri arasında yüksek hassasiyetleri var. Tartı hücrelerinin çatalların dört uç noktalarında getirilmesi, 2 derecelik bir eğik konuma kadar hassas bir ağırlık ölçümü sağlar.

Başka sorularınız var mı?