0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Depolama

Depolama - Yüzeyleri en uygun şekilde kullanın.

Alanın mümkün olan en iyi şekilde kullanımı, mümkün olan en hızlı ürün ve sipariş kombinasyonu depolama - Depolama lojistik süreçlerin kalbidir. Jungheinrich, manuelden otomatiğe, verimli depolama için kapsamlı bir araç, raf ve sistem portföyü sunar.

Optimum depolama - kulağa basit geliyor fakat gittikçe daha da karmaşıklaşıyor.

E-ticaret ve global lojistik prosesleri çağında gittikçe daha çok ürün çeşidi gittikçe daha kısa sürelerde depolanmalı ve yeniden depodan alınmalıdır. Bu nedenle zaman, maliyet ve alan optimizasyonlu depolama, işletmelerin başarısı için gittikçe daha çok önem taşır. 

Jungheinrich 60 yılı aşkın deneyimi ile depolama için size istif araçları, raflar ve depolama sistemlerinin tüm ürün yelpazesini sunar. Basit akülü yaya kumandalı istifleyiciden alan optimizasyonlu depolama ortamları için aşırı esnek Reach Truck’lar ve dar koridor deposunda 1 numaramız olan EKX yüksek raf istifleyicisine kadar. Manüelden kısmi veya tam otomasyonlu depo sistemleri ve komple ürün akışınızın denetimi ve kontrolü için yazılım bileşenlerine kadar, depolamadan depodan alma proseslerine kadar.

Raf sistemleri: optimum işlem performansının anahtarı

Depo sistemlerimiz gereksinime uygun yapı ve optimum alan kapasitesi kullanımı ile ikna eder. Palet deposu, küçük parça depoları veya dar koridor deposu olarak. Manüel veya otomatik. Genel olarak depo sistemleri bizim için sadece demir ve çelikten çok daha fazlasıdır. Raflar deponuzun omurgası ve optimum işlem performansının anahtarıdır. Bunun için size, raf sistemlerini, istif araçlarını ve otomatik bileşenleri “el ele çalışan bir ekip” olarak gören bütünsel bir depo planlaması sunuyoruz. Paletler, hazneler, tablalar ve kartonlardan uzun malların depolanmasına kadar Jungheinrich’te kapsamlı bir raf ve depo sistemi, platform yapısı ve kendinden taşıyıcı depo yani silo çeşitliliği bulabilirsiniz. Geleceğin zorluklarına hazırlıklı olmanız ve her zaman en uygun şekilde depolamanız için.

Başka sorularınız var mı?