4445864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage LPG gas forklifts

Gazlı forkliftler

Güçlü ve dayanıklı – Jungheinrich'in gazlı forkliftleri.

Jungheinrich'in LPG'li forkliftleri yalnızca deponuzdaki ve üretim alanınızdaki malzemelerin taşınmasını optimize etmekle kalmaz, aynı zamanada deponuzun verimliliğini de artırır. 1.600 kg ile 5.000 kg arasında değişen yük kapasiteleri ile bu çok yönlü makineler, en zorlu çalışma koşullarında bile büyük yüklerin üstesinden gelebilir. Bu, özel güvenlik koşulları gerektiren dizel forkliftlerin aksine, gazlı forkliftlerin iç mekanlarda kullanılmasını mümkün kılar.

Gazlı forkliftlerimiz ideal çözümdür ve özellikle dış mekan uygulamaları için uygundur. Bu dayanıklı gazlı forkliftler rüzgar, yağışlı hava, toz, kir veya düz olmayan yüzeyler gibi en zorlu koşullarda bile güvenilirdir. Bu çok yönlü gazlı forkliftlerin kullanım alanları arasında yapı malzemeleri endüstrisi, içecek endüstrisi, bahçe marketleri, tarım endüstrileri ve çöp sahaları yer alır. 

Gazlı forkliftler düzenli olarak gaz şişesinin değiştirilmesini gerektirir. Gaz şişesi değişiminin doğru uygulanması, arıza süresini en aza indirir. 

Gazlı forklift – motor fark yaratır.

Jungheinrich'in gazlı forliftlerinin başarısı, doğrudan güçlü motorunun kaynaklanır. Üstün teknik yapısı ile araç, düşük hızlarda bile inanılmaz derecede yüksek bir tork elde eder. Bu da gazlı forkliftin, depo ve üretim tesisindeki günlük görevler için güvenilir bir çözüm olduğu anlamına gelir. Yenilikçi motor teknolojisi maksimum verimlilik sağlar. Ve siz de bu ekonomik gazlı forkliftlerin düşük emisyon değerlerine ve yakıt tüketimine güvenebilirsiniz. Aynı zamanda, bu forkliftler çok düşük bir gürültü seviyesiyle çalışır ve bu da daha düşük gürültü kirliliği ile çalışma ortamının iyileştirilmesine önemli bir katkı sağlar. 

Gaz tahrikli ve doğal gaz tahriki opsiyonlu gazlı forklift.

Jungheinrich'in gazlı forkliftleri ayrıca LPG'li veya LP forkliftin yanı sıra propan ve bütanla çalışan forkliftler olarak da bilinir. Yedek gaz şişeleri doğrudan forklift üzerinde bir şişe kafesinde veya şişeler için takılan kalıcı olarak monte edilmiş tanklarda taşınabilir. Eğer gazlı forkliftlere daha çevre dostu bir alternatif arıyorsanız, gazlı forklifti doğal gaz tahrikine de dönüştürebilirsiniz. Bu, özellikle şirketinizde halihazırda doğal gazlı forkliftlerle çalışıyorsanız ve forkliftleri yeniden doldurmak için altyapınız varsa veya tüm intralojistik araçlarınızı doğal gaza dönüştürmeyi planlıyorsanız uygundur. 

LPG'li forkliftler için SSS:

Gazlı forklift – dizel forklifte düşük emisyonlu alternatif.

Şirketinizde forklift ve nakliye işleri öncelikli olarak iç mekanlarda yapılıyorsa, emisyonsuz bir elektrikli forklift almayı düşünebilirsiniz. Düşük tüketimli gaz tahrikinin verimliliğine rağmen, gazlı forklift hala iç mekanlarda koku oluşturabilecek bazı emisyonlar oluşturur. Ancak, gazlı forkliftler elektrikli forkliftlerle kıyaslandığında, düşük fiyatları, çok yönlülükleri ve güçlü performanslarıyla puan toplarlar. 

Gazlı forkliftlerin daha yüksek gürültü seviyesi, yüksek güç çıkışları ile dengelenir. Ayrıca gazlı forkliftler, rampalarda ve engebeli zeminlerde nakliye işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler ve neme ve soğuk havaya dayanıklıdırlar. Bu da onları iç ve dış alan arasındaki nakliye işleri için ideal kılar. 

Farklı tahrik teknolojilerine sahip güçlü gazlı forkliftler.

Hidrostatik tahrikli gazlı forkliftler – hızlı, dinamik ve hassas.

Hidrostatik tahrikli gazlı forkliftlerimiz ters işletimler için idealdir. Özellikle kamyon yüklemeleri için iyi bir yol tutuş performansına sahiptirler. Modern sürüş teknolojilerinin en büyük avantajları çabuk hızlanma, hassas direksiyon ve basit geri vitestir. Gazlı forkliftler ayrıca çeşitli çalışma koşullarına zahmetsizce uyum sağlar. Bu, farklı dağıtım konumları için kesinlikle ideal olan seçilmiş beş sürüş ve çalışma programımızla mümkün olmaktadır. 

Hidrodinamik tahrikli gazlı forklift: çok yönlü ve sağlam.

Tork konvertörlü hisrodinamik forkliftimiz, tüm taşıma görevleri için ideal bir şekilde donatılmıştır. Orta ve uzun mesafelerde bile güçlü yönleri göze çarpar. Yumuşak, sorunsuz kalkış ve orta ve yüksek hızlarda optimum verimlilik, depo ve üretim tesisinde ürünlerin taşınmasının kolaylaştırır. Kullanım esnasında büyük miktarda enerji gerektirmez.  Güçlü endüstriyel motor, düşük hızlarda bile olağanüstü yüksek tork sağar. 

Gazlı forkliftler - satın alın veya kiralayın. 

Ekonomik enerji değerlerine sahip yüksek performanslı bir gazlı forklift arıyorsanız, Jungheinrich'teki uzmanlarımız sizi operasyonel ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir gazlı forklifte yönlendirebilir. Ayrıca araç özelliklerini seçme konusunda da uzmanlarımızdan alacağınız desteğe güvenebilirsiniz. 

Uzmanlarımız ayrıca gazlı forkliftleriniz için finansman konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Gazlı forkliftlerin kiralanması veya satın alınması – şirketiniz için en uygun seçenek hangisidir? 


Başka sorularınız var mı?