0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Sipariş toplama

Sipariş toplama - En iyi alma/toplama performansı.

Sipariş toplama sırasında insan/makine arabirimi, mükemmel şekilde işlemelidir. Jungheinrich bu etkileşimi, geniş bir ürün yelpazesi ile destekler. Optimum ve hatasız bir alma/toplama performansı, rekabet gücünüzün bel kemiğidir.

İster yatay olsun ister dikey: Jungheinrich ile en yüksek seviyede sipariş toplama.

Küreselleşme, bireyselleşme ve e-ticarette artış, gittikçe daha büyük sayıda ürün veya malzeme biriminin, gittikçe daha hızlı bir şekilde teslimat için hazır bulundurulmasına neden oluyor. Bu nedenle sipariş toplama çoğu işletmenin başarısı için yüksek toplama ve düşük hata oranlarının önemli olduğu belirleyici bir faktördür.

Jungheinrich 60 yılı aşkın deneyimi ile geniş bir gereksinime uygun sipariş toplama çözümleri yelpazesi hazır bulundurmaktadır. Bu şekilde yatay sipariş toplayıcılarının 1 numarası Jungheinrich ECE, standart donanım olarak dahi ikna edicidir: Red Dot Award ile ödüllendirilmiş çok fonksiyonlu direksiyon simidi jetPILOT ve optimum sürüş konforu sayesinde. Dar koridorda çok kez ödüllendirilmiş, akıllı yüksek raf istifleyicilerimiz EKX, büyük yüksekliklerde siparişlerin verimli bir şekilde toplanmasını sağlar. Dikey yönde otomasyonlu ve daha verimli bir sipariş toplama için ek olarak yüksek raf depoları veya küçük parça depolarına yönelik otomasyonlu raf kumanda cihazlarımız kullanılmaktadır.

Sipariş toplamada İnsan-Makine kesişme noktasından söz edildiğinde, neredeyse hiçbir şey dijital destek olmadan gerçekleştirilemez. Esas tam burada Jungheinrich’in intralojistik branşının teknoloji öncüsü olarak akıllı ve aynı zamanda kolay çözümleri bulunmaktadır. Jungheinrich easyPILOT Follow gibi yenilikçi kumanda opsiyonları, sipariş toplayıcıyı sezgisel olarak destekler. Sipariş toplayıcı bu sayede, araç onu neredeyse otomatik olarak takip ettiğinden ve bunu yaparken rafa olan mesafesini hep koruduğundan tam olarak göreve odaklanabilir.

Jungheinrich depo yönetim sistemi sipariş toplamanın tüm türleri için deponun dijital beyni olarak tasarlanmıştır ve her zaman kontrolü elinde tutar. Çalışanlarınıza sipariş toplamada doğrudan görev verilirse: Bunun için size, bunlarla belgesiz bir şekilde radyo veri aktarımı yoluyla iletişim kurulabilen barkod tarayıcılı uygun taşınabilir terminaller sunuyoruz. Bu sayede insan ve makine sipariş toplama esnasında bir bütün olur.

Başka sorularınız var mı?