0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Lithium-Ionen-Produkte

Başarınız için lityum-iyon ekipmanlar.

Sadece verimlilik açısından değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik ve güvenlik açısından da ikna edici bir enerji çözümü mü arıyorsunuz? O halde işiniz için Jungheinrich lityum iyon teknolojisinin birçok avantajını kullanma zamanı. Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeye dayanarak, size lityum iyon projeniz için araç, lityum iyon akü, şarj cihazı ve sağlam uzman tavsiyesinden oluşan mükemmel bir şekilde koordine edilmiş genel bir sistem sunuyoruz. İster yeni bir satın alma, ister tek bir aracın veya tüm bir araç filosunun dönüştürülmesi olsun, lityum iyon çözümlerimizin kullanımı için size bütünsel destek sağlıyoruz.

Lityum-iyon aküler: Güçlü ve dayanıklı.

Jungheinrich'in Li-ion aküleri, uzun hizmet ömürleri, yüksek performansları, hızlı şarj süreleri ve ayrıca maliyet ve zamandan tasarruf sağlayan bakım gerektirmeme özellikleri ile etkileyicidirler. Elektromobilite alanındaki 65 yıllık yetkinliğin yanı sıra lityum iyon teknolojisi alanındaki 10 yıllık uzmanlığımız, sizin için kendi üretimimizde yalnızca maksimum esneklik değil, aynı zamanda uzun ömürlü ve sürdürülebilir aküler geliştirmemize ve aynı zamanda sizin kaynaklarınızı korumanıza da olanak tanır. 

Li-ion şarj teknolojisi: Her zaman harekete hazır.

Jungheinrich'in doğru yüksek frekanslı şarj teknolojisiyle lityum iyon araçlarınızdan maksimum verimi elde edin. Tüm bileşenlerin optimum etkileşimi ve akü ile şarj cihazı arasındaki kusursuz iletişim, li-ion aküleriniz için etkileyici performans ve daha uzun hizmet ömrü elde etmenizi sağlar. Lityum iyon şarj cihazlarımızla son derece ekonomik şarj işlemlerinden ve etkileyici verimliliklerden yararlanın.

Verimli, uzun ömürlü ve bakım gerektirmez.

Lider bir intralojistik sistem tedarikçisi olarak, kendi içimizde bulunan araştırma, geliştirme ve üretim merkezlerimizle, birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde çalışan makine, akü, şarj cihazı ve gerekli danışmanlıktan oluşan genel bir sistem sunuyoruz.

Mümkün olan en verimli şekilde

Doğru şarj teknolojisine güveniyorsanız avantajlısınız demektir. Modern şarj teknolojisi uzun yıllar boyunca Jungheinrich için bir standart haline gelmiştir ve gereksinimlerinizi enerji verimliliği açısından en optimum şekilde karşılamak amacı ile devamlı olarak geliştirilir. 

Jungheinrich'in lityum-iyon teknolojisine geçin!

İhtiyacınıza uygun doğru lityum-iyon ürünleri bulalım.

Stage Dividende

Lityum Iyon Teknolojisi

hakkında herşey için

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?