0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Nakletme

Nakliye - etkin ve güvenli.

Düşük maliyet, enerji tasarrufu ve süreç güvenliği: İntralojistik 4.0 zamanında nakliye gereksinimleri bunlardır. Malların akıllı ve optimum bir şekilde taşınması için bireysel çözümler gereklidir. İstifleyiciler, çekiciler, çekici katarları ve otomatik sürücüsüz makine sistemleri gibi farklı araçlar türleri için 600’den fazla çeşit.

600’den fazla araç varyantı: Her gereksinim için istif araçları.

Hangi istif aracının sizin kullanımınız için en rahat ve özellikle en verimlisi oluğu, çok sayıda etkene bağlıdır. Kısa, orta ve uzun nakliye mesafelerinin her biri farklı çözümler gerektirir. Dar depo ortamları özellikle çevik, kompak cihazlar gerektirir. Bazı depo ortamlarında üniversal araçların kullanılması da avantajlı olabilir, örneğin Jungheinrich’in EFG akülü forkliftleri veya nakliye ve depolama ve/veya depodan almayı birleştirmek için ETV Reach Truck’larımız gibi. Önemli bir diğer soru ise, nakliye cihazlarını veya araçlarını kimin kullanacığıdır. Sıkça değiştirilen kullanıcılar veya sürücüler, verimli ve üretken bir şekilde çalışabilmek için bireysel kumanda elemanlarına ihtiyaç duyarlar. Tüm bu farklı kullanım durumları ve talepler için Jungheinrich size optimum araçları sizin için ideal yapılandırmada hazır bulundurur. Branşa özgü özel yapı çözümlerine kadar. Uzman danışmanlarımız depo ortamınıza ve ürün veya malzeme akışınıza göre ideal araç filonuzun nasıl görünmesi gerektiğini tam olarak tespit edebilir. Ve esnek bir ölçeklendirme için ek kiralama opsiyonlarının avantajlı olup olmayacağını.

Hizaya getirilen verimlilik: Otomatik sürücüsüz nakliye.

Endüstri 4.0’da otomatik sürücüsüz makine sistemleri (FTS) gibi otomasyonlu ve ağ bağlantılı intralojistik çözümler gittikçe daha fazla önem kazanır. Jungheinrich, intralojistiğin teknoloji lideri olarak nakliye ve şirket içi ürün akışı optimizasyonu için anahtar teslimi çözümler sunar. FTS’ler ürünlerin nakliyesinde ve hareket ettirilmesinde çok sayıda puan toplar: her şeyden önce verimlilik, güvenilirlik ve süreç güvenliği ile. 

Bir avantaj daha: FTS’ler manüel istif araçları veya kişilerle karma işletiminde de kullanılabilir - ve özellikle aralıksız olarak. Esnek, modüler olarak ölçeklendirilebilir ve arabirime uygun olan bir çözüm. Nakliyenin otomatikleştirilmesi, lojistik bilançonuza pozitif etki eder. Çünkü optimum bir şekilde kullanıldığında zamandan, enerjiden ve maliyetten tasarruf ettirir - ve işinizde rekabete hazır kalmanızı sağlar.

Başka sorularınız var mı?