0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage sistemler 2

Lojistik sistemleri - işletmeniz için uygun çözümler

Otomasyon ve dijitalleşmeyle karmaşık intralojistik süreçlerin tasarımına dair talepler arttığında, doğru cevap tamamen uygun çözümlü akıllı lojistik sistemleridir. Üretim ve çalışma ortamınızı gelecekteki zorluklara karşı uygun hale getiriyorsunuz.

Akıllı intralojistik

Her türlü lojistik zorluk için uygun bir çözüm bulunur. Sistem tedarikçisi olarak sizin ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilen lojistik sistemleri birlikte buluyoruz. Daha fazlası da var: Uzun vadeli iş ortağınız olarak bunu, stratejik ve bütçesel değerlendirmeleriniz dahilinde uyguluyoruz.

Güvenli ve etkin nakliye süreçleri

Otomatik araç çözümleri ve tam otomatik nakliyeler, otomatik sürücüsüz makine sistemlerimizin (FTS) odak noktasındadır. Akıllı otomasyon bileşenleri sayesinde denenmiş standart araçları otomatikleştirebilir ve taleplerinize göre uyarlayabiliriz.

Otomatik bileşenler

Daha etkin, güvenli ve yerden tasarruf sağlan ürün ve malzeme nakliyesi mümkün: Taşıma teknolojimiz ile süreçlerinizi yükseklere çıkarın. En dar alanlarda bile paletlerin ve haznelerin taşınmasında yüksek hız.

Lojistik başarınızı otomatikleştirin

Malzeme akışınız dijitalleşme çağında artmış olan talepleri halen yerine getiriyor mu? Otomatik depolar ve/veya Automated Storage and Retrieval Systems, kısaca ASRS, gittikçe kısalan sipariş döngülerine, küçük parti boyutlarına ve daha kısa teslimat sürelerine cevap vermektedir.

Depo Raf Sistemleri

Raflar demir ve çelikten çok daha fazlasıdır. Bunlar optimum işlem performansının anahtarıdır. Raf sisteminin gereksinime uygun olarak boyutlandırılmış olması şartıyla. Depo donanımlarının bütünsel tedarikçisi olarak deneyimimizden ve uzmalığımızdan faydalanın.

Akıllı sipariş toplama, daha yüksek verimlilik

Sipariş toplamada görev ve ürünle ilgili mal derlemelerini, üstün disiplin haline getirin. Bu dijitalleşme çağında, depo lojistiğinizi, yeni ve daha spesifik müşteri gereksinimleri için uygun hale getiren sipariş toplama sistemlerini sunuyoruz.

Akıllı bağlantı

Akıllı ağ bağlantısı için Jungheinrich WMS’e ve de optimum bir veri değiş tokuşu sağlayan bize ait aracı yazılıma, Jungheinrich lojistik arayüzüne sahibiz. Bunlar esnek olarak uyarlanabilir ve her zaman güncellenebilir durumdadır. Bu şekilde endüstri 4.0 ve Internet of Things (IoT) size de ulaşır.

Başka sorularınız var mı?