0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage dikey sipariş toplayıcı

Orta/Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcılar

Yükseklerde verimli sipariş toplama

Verimliliğinizi yeni bir düzeye çıkartın. Elektrikli sipariş toplayıcılarımızla alma/toplama oranlarınızı sürekli olarak artırın. İnsan/makine arabiriminin en optimum şekilde işleyebilmesi için dikey sipariş toplayıcılarımızda yüksek sürüş güvenliği ve verimliliği sağlıyoruz.

Yüksek raf deposunda en yüksek alma/toplama performansı

Kişisel durumunuz ve konumlarınız, özelleştirilmiş çözümler gerektirir. Sizin için mükemmel tercih olabilecek bir dizi ayar seçeneği arasından seçiminizi yapın! Dikey sipariş toplayıcılarımız, yüksek raf depolarında en yüksek alma/toplama performansı sağlar.

Bu araçlar, esneklik, fiyatta uygunluk ve ergonomi açısından standartları belirlerler. Jungheinrich modüler sistemi, gelecek için çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Entegre depo navigasyonu sayesinde, aracın kontrol bilgisayarları doğrudan depo yönetim sistemi ile iletişim içindedir. Kabinde sürücüler mükemmel görünürlülük ve geniş bir çalışma alanına sahiptirler.

Tam otomatik kullanımlar için de donatılmıştır

Akıllı otomasyon bileşenleri, sahada denenmiş olan seri araçlarını, otomatik sürücüsüz nakliye araçlarına dönüştürür. Akıllı yazılımla birlikte depoyu geleceğe hazırlar, süreçleri düzene sokar ve verimliliği yeni bir seviyeye taşır. Otomasyon için yetkin bir ortak olarak, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, deponuzun verimliliğini otomatik olarak yükseltecek otomatik sürücüsüz nakliye sistemini (FTS) planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Başka sorularınız var mı?