0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
EDS_Kabel

Aküler / şarj teknolojisi

Enerjinin verimli kullanımı, teklifimizin ana odak noktasıdır. Bu sizin için, toplam maliyetlerinizin azalması, daha yüksek kapasite, istifleyicilerin uçtan uca kullanılabilirliği, sıfır emisyon ve pozitif enerji dengesi anlamına gelmektedir.
Tüm bunları güvence altına almak için, tek tedarikçi olarak sadece araç ve kontrol sistemlerini değil, aynı zamanda yazılımı, aküleri ve şarj teknolojisini de kendimiz geliştiriyor ve üretiyoruz. Tel elden tüm bir sistem. Tüm bileşenler birbiri ile bağlantılıdır ve mümkün olan en iyi enerji kullanımını, uygulamayı ve güvenliği mümkün kılar.

Kendi zamanının ötesinde

Jungheinrich, elektromobilite alanının gerçek öncülerinden biridir.
Üretilen araçlarımızın %95’inden fazlası ve neredeyse model paletlerin tamamı elektrik tahriklidir. On yıllar boyunca araç, akü ve şarj teknolojisinden oluşan akıllı genel sistemi sürekli olarak geliştirdik. Böylelikle kanıtlanmış kurşun asitli akülerimiz ile, iki vardiyada tek şarj işlemi ile araç kullanılabilirliğini garanti edebiliyoruz. Üstün ve hiçbir şekilde bakım gerektirmeyen Jungheinrich lityum iyon teknolojisinin kullanımı sayesinde depoların elektrifikasyonunu yepyeni bir seviyeye taşıyoruz.

Akıllı şarj teknolojisi ile ilerleme

Şarj cihazları oldukça önemlidir. Jungheinrich şarj teknolojisi, gerçek yüksek teknolojiye sahiptir ve bu sayede karmaşık olmayan, kesinlikle güvenli işletim sunar. Şarj cihazlarımızın mikroişlemci beyni, araçlarınızın hızlı bir şekilde hiç vakit kaybetmeden şarj edilmesini ve yeniden kullanıma hazır hale gelmeleri için her koşulda en iyi şarj etme süreçlerini sağlar.

Güvenebileceğiniz kalite

Akü, bir akülü forkliftin kalbidir. Jungheinrich elektromobilitenin öncülerinden biridir ve düzenli olarak bu alanda yeni ölçütler belirler. Akülerimizin yüksek kalitesinin ve sınıfının en iyisi olma performansının sizi ikna etmesine izin verin.

Mümkün olan en verimli şekilde

Doğru şarj teknolojisine güveniyorsanız avantajlısınız demektir. Modern şarj teknolojisi uzun yıllar boyunca Jungheinrich için bir standart haline gelmiştir ve gereksinimlerinizi enerji verimliliği açısından en optimum şekilde karşılamak amacı ile devamlı olarak geliştirilir. 

Başka sorularınız var mı?