0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Perakende & Toptan satış

Perakende ve toptan satış

Optimum maliyet verimliliğinde yüksek hız ve esneklik, perakende ve toptan satışta lojistik proseslere dair temel taleplerdir. Özellikle e-ticaretteki artış her müşteri için akıllı çözümler gerektirmektedir. Ve kelimenin tam anlamıyla her dakika önemlidir.

E-ticaret nakliye süreçleri otomatikleştirildi

Amerikalı bir e-ticaret öncüsü için nakliyeyi otomatik hale getirerek, sürece daha fazla güvenilirlik kattık.

Depreme karşı dayanıklı ve verimli

Birner, Avusturya'daki en büyük otomobil yedek parça satıcısıdır. Son pazar gelişmeleri, şirketin modern bir dağıtım merkezi inşa etmesi gerektiği anlamına gelmekteydi. Ancak: burası 4. deprem bölgesinde yer almaktaydı. Konseptimiz Birner'i etkiledi ve dağıtım merkezi sarsılamaz hale geldi.

Keller & Kalmbach

Keller & Kalmbach C-parçaları yönetiminde lider servis sağlayıcılardan biridir. Biz merkezi Münihte olan firmanın Hilpoltstein deposunu onlar için tasarladık ve genişlettik. 

Dünya artık daha hızlı dönüyor, tabii ki sizin ürünleriniz de.

Perakende ve toptan satış müşterilerimiz, giderek artan online ticaret karşısında iki şey beklemektedir: daha kısa teslimat ve geri dönüş süreleri için hızlandırılmış intralojistik süreçleri. Mevsimsel satış ya da promosyon satışları için ek ölçeklenebilirlik. Her ikisi birlikte, depodaki süreçlerin mümkün olan en yüksek esneklik seviyelerini ve yüksek teknolojisi sipariş toplamayı gerektirir.

Bütünsel ve ölçeklenebilir bir çözüm mü arıyorsunuz? Tüm gelen sipariş türleri için Omni-Channel Dağıtım merkezi? Öyleyse siz, perakende ve toptan satış için özel olarak tasarlanmış lojistik çözümlerimiz için çok uygunsunuz.

İntralojistik 4.0 - Jungheinrich ile hızlı şeritte.

Lojistik 4.0 zamanında bir deha niteliğinde, Jungheinrich depo yönetim sistemi ile eksiksiz bir çözüm sunuyoruz. Sistem, ürün girişinden ürün çıkışına kadar bütün sürecin bir haritasını çıkarır ve örneğin bir (yarı) otomatik dar koridor deposunu, büyülenmişçesine otomatik sürücüsüz makine sistemi ile yönetebilir. Bu hem paradan hem zamandan tasarruf etmenizi salar.

Perakende ve toptan satış için özel olarak geliştirilmiş lojistik çözümlerimizin diğer avantajları: tam ve karışık paletlerin kullanıma hazır temini, aynı gün / bir sonraki gün teslimatının dikkate alınması ya da yüksek geri dönüş oranlarının profesyonel kullanımı. Ergonomik sipariş toplama çözümlerimiz, depoda optimum alan kullanımı ve daha fazla güvenlik sağlar. 

Teklifimiz, yüksek performanslı ve enerji tasarrufu sağlayan palet transpaleti ve forkliftlerin geniş bir ürün yelpazesi ile tamamlanmaktadır. Örneğin yenilikçi yüksek raf istifleyicisi EKX 516, kötü zeminlere karşı duyarsızdır ve dar koridor depolarında daha fazla güvenlik ve işlem performansı sağlar. İstifleyicilerimiz de elbette yeşil lojistik döneminde daha fazla performans ve verimlilik için yenilikçi lityum iyon teknolojisine sahiptir. Tüm bunlar, perakende ya da toptan satışta daha hızlı ticaret yapmanızı ve gelişmenizi sağlar.


Başka sorularınız var mı?