0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage depo rafları + depolama tesisi

Depo Raf Sistemleri

Depodaki taşıyıcı güç, bilgi ve çelikten yapılır

Optimum şekilde planlanmış bir raf, deponuzun bel kemiğidir. Bir kez kuruldu mu sadece yük taşımakla kalmaz ayrıca değişikliklere de ayak uydurmalıdır. Bu nedenle geleceğe yönelik bir planlama en önemlisidir. Bu anlamda Jungheinrich olarak 60 yıldan bu yana şirket içi gelişmelere, bireysel çözümlere ve en yüksek kaliteye güveniyoruz. Paletlerin, haznelerin, tablaların, kartonların ve ayrıca uzun malların depolanması için geniş bir portföy ile, her şeyin yerli yerinde ve her zaman erişilebilir durumda olmasını sağlıyoruz. Tüm dünyadaki ve farklı branşlardaki müşteriler, başarıya başarı katmak için sistemlerimize güveniyor.

Tutku, sağgörü ve yenilik hazzı ile geçtiğimiz 60 yıl boyunca raf sistemi çeşitlerimizi sürekli genişlettik ve geliştirdik. Çünkü o zaman olduğu gibi bugün de inanıyoruz ki: Raflar, depodaki taşıyıcı güçlerdir. 

Sizin sisteminiz, birçok imkân ile

Paletler ve ızgaralı kutular, çevre koşullarına bağlı olarak yerinde, farklı yöntemlerle depolanabilir. Paletlerin ya da ızgaralı kutuların statik depolanması, mallarınızı yalnızca depolama, depodan alma ya da yer değiştirme sırasında hareket ettirmeniz gerektiğinde devreye girer.

Hareketli ve optimum alan kullanımı

Depo içinde taşımanız gereken mallar ya da depo üniteleri olduğunda sizin için optimum çözüm dinamik palet depolamasıdır.

Esnek ve global olarak kullanılabilir

Jungheinrich her kullanım durumuna göre donatılmıştır ve size her türlü depolama ve sipariş toplama görevleri için uygun küçük parça rafı sunar.

İşletmeye özel, gereksinime uygun ve esnek

Küçük parçalarınızın depolanması söz konusu olduğunda uygulama türüne bağlı olarak farklı seçenekler vardır. Sizinle birlikte ihtiyacınıza ve bireysel gereksinimlerinize uygun, her türlü uygulama durumu için bir çözüm buluyoruz.

Alanı verimli şekilde kullanın

Çubuklar, borular ve paletler gibi uzun malları depolamanız gerektiğinde sizin için en iyi çözümü konsollu raflar sunar. Depo platformları ile ek depolama alanı elde edersiniz.

Yarı ya da tam otomatik raf sisteminizin ihtiyaca uygun boyutlandırılması için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Raf kapasitenizi önemli ölçüde artırabilmek için komple tedarikçi olarak sizinle birlikte her zaman en uygun raf çözümünü buluyoruz.

Başka sorularınız var mı?