0850 822 58 64 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Li-ION

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon teknolojisi, intralojistik sektöründe devrim yaratıyor ve Jungheinrich'in lityum iyon çözümlerini benimsemek için birçok zorlayıcı neden var. Lider bir lityum iyon sağlayıcısı olarak, bu ileri teknolojiden yararlanmanızı kolaylaştırıyoruz.  Bütünsel çözümlerimiz, en son teknolojiler, tam entegre hizmetler ve kapsamlı ürün yelpazemizle birleştiğinde, işinizi daha verimli ve dolayısıyla daha başarılı hale getirmenize yardımcı oluyor - Jungheinrich ile ödün vermenize gerek yok.


Biz hiçbir taviz vermiyoruz, yani sizin de vermeniz gerekmiyor.

Kapsamlı tavsiye. Uzlaşma olmadan.

Size en uygun ve özel lityum iyon çözümü sunmak istiyoruz ve bunu yaparken, söz konusu lityum iyon projenizin planlanması ve uygulanmasında hiçbir taviz verilmeyeceğine söz veriyoruz - yalnızca gerçekten ihtiyacınız olanı alacaksınız. Uzman danışmanlarımız ve enerji uzmanlarımız, baştan sona yanınızda olacak ve li-ion projenizin her aşamasında, ister tek bir aracın dönüştürülmesi, ister tüm filonuzun li-ion teknolojisine geçmesi veya ekipman kiralama olsun, size bireysel çözümler sunacaktır.

 • 65 yıldır elektromobilitede öncü
 • Lityum-iyon teknolojisinde 10 yıldan fazla tecrübe
 • 60.000'den fazla lityum iyon akü montajı 
 • dünya çapında hizmet veren en yüksek adet lityum iyon makine
 • sadece bir iletişim ortağı
 • tüm ihtiyaçlarınız için her zaman doğru lityum iyon çözümü

Bu nedenle taviz vermeyin ve bütünsel bir çözüm sunan ve işinizi anlayan yetkin bir ortak seçin.

No Compromises Benefit Motiv 1


Üstün teknolojiler. Taviz vermeden.

Lityum iyon teknolojisindeki 10 yılı aşkın tecrübesi sayesinde, Jungheinrich ile çalışmak, verimlilik ve kalite açısından en son teknolojiden yararlanmanız anlamına gelir. Kendi araştırma, geliştirme ve üretimimiz sayesinde size lityum iyon akünün, şarj cihazının ve aracın birbirleriyle en iyi şekilde çalıştığı benzersiz, entegre bir sistem sunabiliyoruz.

 • tam olarak şarj olmadığında bile yüksek güç 
 • akü bakımı, servis veya altyapı maliyeti yok
 • havalandırmalı özel şarj alanı gerekli değildir
 • kurşun asitli akülere kıyasla CO2 emisyonlarında yaklaşık %21 azalma
 • geleneksel enerji depolama sistemlerine göre üç kat daha uzun hizmet ömrü
 • kurşun-asit alternatifinden daha düşük toplam maliyet
 • maksimum araç kullanılabilirliği için molalar veya kesintiler sırasında hızlı ve ara şarj
 • 30 dakikada %50'ye, 80 dakikada %100'e şarj etme fırsatı
 • kullanım, şarj ve taşıma sırasında yüksek güvenlik

Bir diğer yenilik ise, araç tasarımı ve akü teknolojisinin daha verimli ve etkili bir şekilde birleştirildiği, yani maksimum çeviklik için daha kompakt boyutlar anlamına gelen entegre lityum iyon akülü yeni araç serimizdir.

No Compromises Benefit Motiv 2


Komple çözümler. Ödün vermeden.

Verimlilik her şeydir ve buna filonuzun kurulumu da dahildir. Bu sebeple li-ion teknolojisine geçişinizi mümkün olduğunca basit ve şeffaf hale getirmek istiyoruz - üçüncü taraf tedarikçiler aracılığıyla karmaşık iletişim olmadan - her şey tek bir kaynaktan. Ödün vermek yok.

İster tek bir aracı yenilemek, ister tüm filonuzu dönüştürmek isteyin ya da sadece yeni bir şarj altyapısına ihtiyaç duyun, veya sadece kiralayın, li-ion için tek tam hizmet sağlayıcısı olarak sürekli olarak en iyi çözümü bulmanıza yardımcı oluruz. Lityum iyon projenizin planlamasından uygulama aşamasına kadar destek sağlıyor ve şarj ve akü servisimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle uzun vadede her zaman yanınızda oluyoruz. 

Lityum iyonu nasıl tercih etmek isterseniz isteyin, Jungheinrich ile her zaman güvende olursunuz.

No Compromises Benefit Motiv 3


En yüksek performanslar. Ödün vermeksizin.

Güven iyidir, ancak özellikle kendi işinize yatırım söz konusu olduğunda garanti daha iyidir. Ödün vermek istemezsiniz, teknolojiye ve ortağınıza %100 güvenebilmek istersiniz ve Jungheinrich'te durum tam da böyledir. Bizimle sadece sofistike, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü teknoloji elde etmekle kalmaz, aynı zamanda büyük bir güvence ve gönül rahatlığı duygusu da elde edersiniz.

“Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus” ile size yüksek kaliteli lityum iyon akülerimizde 8 yıla kadar uzun vadeli performans vaadi veriyoruz, böylece rahatlayabilir ve önemli olan işinize konsantre olabilirsiniz.

No Compromises Benefit Motiv 4


Content lityum iyon + 5 yıl logo
Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz.


Ödün vermeksizin memnun müşteriler.

Sizi söylediklerimizle değil yaptıklarımız ile ikna etmek istiyoruz. Burada müşterilerimizin söz sahibi olmasını tercih ediyoruz.

Picture Zitat Referenz Noerpel
Sebastian Allert
Lojistik Operasyon Müdürü, C.E. Noerpel Logistik GmbH & Co KG

"Jungheinrich'in lityum iyon teknolojisi sayesinde, araç filomuzda daha fazla esneklik ve çok daha yüksek kullanılabilirlik elde ediyoruz."

Siz de ödün vermeden dahil olmak ister misiniz?

Memnun müşterilerimizin birçoğunun yaptığı gibi yapın ve Jungheinrich'in lityum iyon çözümlerini tercih edin. Bizden tavsiye alın ve ödün vermeden lityum iyon çözümleriyle şirketinizi geleceğe hazır hale getirin.


Bizim için li-ion teknolojisinde olmazsa olmaz, size her durum için uygun ekipmanı sunabiliyor olmamız da demek.

Şarj sistemlerimizle birleştiğinde li-ion akülerimiz, güç kaybı olmadan son derece uzun bir hizmet ömrü ve maksimum performansı garanti eder.


Jungheinrich lityum iyon teknolojisine şimdi geçiş yapın ve ödün vermeden maksimum verimlilik ve maliyet etkinliğinden yararlanın.

Bizi Arayın

Satış

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?