0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Kaldırma & İstifleme

Yükleme ve yük boşaltma - Profesyoneller için.

Yükleme ve boşaltma, kaldırma ve istifleme: İşte burada asıl konuya geliyoruz. Çünkü yükleme ve boşaltma işlemleri etkin bir şekilde yürütülmezse tüm proses zinciri duraklayabilir.
Jungheinrich bu nedenle her ihtiyaç için güçlü ve enerji tasarruflu forkliftler ve transpaletler sunar. Özel çalışma koşullarınız için çeşitli değişkeler ve seçenekler ile.

Kaldırma ve istifleme - 1953’den bu yana güvenilir.

Jungheinrich tarafından bir tarihte bir kez taşınmamış olan neredeyse hiç bir ürün yoktur. Jungheinrich portföyü 600 farklı transpalet ve forklift varyantını kapsamaktadır. Eğer buna rağmen özel istekleriniz bulunuyorsa, forkliftinizi ve kaldırma aracınızı size özel olarak üretiriz. Güçlü forkliftlerimiz bu durumda tam sizin için gerekli olan tahrik türlerine sahiptir. Elektrikli, güçlü lityum iyon teknolojisi veya dizel veya LPG forklifti olarak. 5 tona kadar yükler için.

Bir diğer üstün özellik: Reach Truck’larımız kargo yükünüzü on iki metre yüksekliğe kadar çıkarır. Fakat bunu yaparken işletim maliyetleriniz düşer: Uzun vadede bununla yüzde 20’ye kadar tasarruf elde edersiniz. Yüksek raf istifleyicilerimiz ayrıca zorunlu yönlendirmeli dar koridor ve serbest hareket edilebilen geniş koridor arasında birleştirilmiş kullanım açısından da uzmandır. Ve sipariş toplama makinelerimizle rahatça toplamalarınızın sayısını artırırsınız.

Elbette istif araçlarımızı, malzeme akışlarınızın verimliliğini otomatik olarak artıran otomatik sürücüsüz makine sistemleri (FTS) olarak da temin edebilirsiniz. Bunlar istek üzerine RFID tarayıcıları gibi yüksek teknolojiyle donanmıştır ve kendi başına depo yönetim sistemimizle (WMS) iletişime geçer. 

Güvenliğiniz için yüksek teknoloji

Araçlarımızla istifleme ve kaldırma esnasında güvenlik çok önemlidir. Bu, ürünleri sürücüsüz olarak kaldıran ve istifleyen otomatik sürücüsüz makine sistemleri için olduğu gibi standart forkliftler için de geçerlidir. Çok sayıda güvenlik ve sürücü destek sistemi sürücüye bu durumda kritik durumları önceden algılamada ve kaza ve ayrıca yanlış kullanım riskini azaltmada yardımcı olur. 

Buna kişi algılamalı geri sürüş kamerası gibi farklı fonksiyonlar ve dijital çözümler eklenir. Yük koruması ve sağlamlık konusunda da özel sürücü destek sistemleri ile “Safety First” ilkesi geçerlidir. Kimya ve ilaç gibi özel branşlar için kaldırma ve istifleme uzmanlarımız istek doğrultusunda bir patlama korumasıyla dahi donatılabilir. Bu şekilde her zaman güvenli bir şekilde istifler ve kaldırırsınız - ve kesinlikle güçlü ve maliyet açısından verimli bir şekilde.

Başka sorularınız var mı?