0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage uygulama

Uygulamalar

Yükleme ya da boşaltma, etkin nakliye, güvenli depolama, depodan alma ya da depo değiştirme ya da hızlı ve hassas sipariş toplama - Jungheinrich tüm uygulamalar ve intralojistik işleri için gereksinimlerinizi tek bir kaynaktan karşılayan bir çözüme sahiptir. Bu amaçla size çok çeşitli araç türleri ve seçenekleri sunuyoruz. Çünkü her bir depolama ortamı kendine özgüdür ve bireysel uyarlamalar sayesinde daha fazla etkinliğe ve üretkenliğe ulaşılabilir. Süreçlerinizi optimize etmek için özellikle etkili olan bir başka kol ise, sistem tedarikçisi olarak herkesten farklı bir şekilde akıllı intralojistik için sunduğumuz kısmi ya da tam otomasyondur.

Profesyoneller için kaldırma ve istifleme

Yükleme ve boşaltma, kaldırma ve istifleme: İşte burada asıl konuya geliyoruz. Jungheinrich her türlü ihtiyaca uygun güçlü ve enerji tasarruflu forkliftler ve transpaletler sunar. Özel çalışma koşullarınız için çeşitli değişkeler ve seçenekler ile.

Ürünlerin etkin bir şekilde taşınması

Düşük maliyetli, enerji tasarruflu ve güvenli: Günümüzde nakliye böyle gerçekleştirilmelidir. Jungheinrich bu bağlamda sizlere ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Manüel araçlar, çekiciler, çekici katarları ve otomatik sürücüsüz makine sistemleri.

Optimum alan kullanım derecesi

Alanın mümkün olan en iyi şekilde kullanımı, mümkün olan en hızlı ürün ve sipariş kombinasyonu - Depolama, lojistik süreçlerin kalbidir. Jungheinrich, manuelden otomatiğe, verimli depolama için kapsamlı bir araç ve sistem portföyü sunar.

En iyi alma/toplama performansı

Sipariş toplama sırasında insan ve makine arasındaki arabirim, mükemmel bir şekilde çalışmalıdır. Jungheinrich bu verimli etkileşimi, geniş ürün yelpazesi ile destekler.

Başka sorularınız var mı?