0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage yatay sipariş toplayıcı (1)

Alçak Seviye Sipariş Toplayıcılar

Dayanıklı, güvenli ve çok yönlü

Kaliteli işleme, sağlam yapı ve en üstün performans değerleri: Bunlar, Jungheinrich’in takdire şayan satış rakamları ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde bu segmentte piyasa birinciliğine yükselmiş olmasının sırrı.

1, 2 ve 3 yapı serilerimizin ECE yatay sipariş toplayıcıları ikinci raf seviyesine kadar olan işlemlerin “yük taşıma atlarıdır”. Dikey sipariş toplayıcılara geçiş aracı ise EKS 1 yapı serisi olup, 4.60 metreye kadar kavrama yüksekliğine sahiptir.

Saat başına daha fazla sipariş toplama için ergonomik yolunuz

Kompakt ölçülerine rağmen ECE’lerimiz, geniş bir sürücü yeri ve ön panel alanında ve sırt dayanağında çok sayıda pratik eşya gözü sunar. 2,4 m uzunluğundaki çatallarıyla bu yatay sipariş toplayıcılar, 2,5 tona kadar maksimum üç palet alabilirler. 8 mm çelik şasisi ve ön panelindeki yukarı çekilmiş çerçeve kapağı, bunun için gerekli olan güvenliği sağlar. İstediğiniz yatay sipariş toplayıcıyı bireysel kullanım taleplerinize göre uyarlayın! Bunu çok sayıda ek opsiyonla sağlıyoruz.

Çok vardiyalı işletim için akü konseptleri

620 Ah’ya kadar farklı akü konseptlerimizle, araçlarımızın ekonomik çok vardiyalı işletimde dahi yorulmamalarını sağlıyoruz. Lityum iyon akülerimiz (240 Ah veya 360 Ah) size ayrıca her zaman kısa sürede hızlı ara şarj imkanı sunmaktadır. Belirgin oranda daha yüksek etki derecesi size bunun dışında uzun kullanım ömrü sağlar.
 

Content yatay sipariş toplayıcı 4

Yalnızca No. 1, deponuz için yeterlidir.

ECE ile sipariş toplama işlemlerinizi daha iyi bir şekilde gerçekleştirin.

Jungheinrich ECE, yatay sipariş toplayıcılarında No.1’dir. Standart versiyonda bile ECE ikna edicidir: en iyi performans değerleri, Red Dot ödüllü çok fonksiyonlu direksiyon simidi jetPILOT ve yüksek sürüş konforu ile. EasyPILOT uzaktan çözümü gibi akıllı özellikler alma/toplama performansını daha da artırır. İster ileriye dönük lityum iyon teknolojisi ile, ister kurşun asitli akü ile kanıtlanmış standart olsun, günlük ve bireysel gereksinimlerinizi karşılamak için Jungheinrich ECE’yi tercih edin.


ECE’nin sağladığı avantajlar:

No. 1 yalnızca bir telefon uzaklığında!

Siz de kişisel danışmanlık randevunuzu hemen şimdi alın.


jetPILOT

Content ECE 4a
Content yatay sipariş toplayıcı Red Dot 2

jetPILOT ECE sayesinde birinci sınıf sürüş bir standart haline geliyor.

Daha iyi bir sürüş hissi. Daha yüksek bir sürüş güvenliği. Daha etkin ve daha fazla sürüş keyfi. Tüm bunları, kanıtlanmış çok fonksiyonlu direksiyon simidi jetPILOT’u özetleyen özelliklerdir. En çok satan kumanda elemanımız, 2016 yılında Red Dot Design “Best of Best” ile ödüllendirildi. Bağımsız olarak ayarlanabilen çok fonksiyonlu direksiyon simidi, elektrikli kumanda kolunun ve elektrikli direksiyonun avantajlarını birleştirir ve alışma süresi olmaksızın otomobil uyumlu direksiyon sunar.

jetPILOT avantajları:

 • Her ECE’de standart donanım.
 • Otomobilde olduğu gibi sezgisel ve rahat kullanım ve ayrıca güvenli duruş.
 • Virajlı sürüşte enseye ve omuriliğe daha az yüklenme.
 • Tek elle kullanım ve direksiyon simidinin düz sürüşlerde otomatik geri alınması.
 • Kişinin boyuna göre özel olarak uyarlama.


Content ECE Kampanya 6a

easyPILOT: No.1’i daha verimli hale getiriyor

easyPILOT’la birlikte ECE, piyasadaki en verimli sipariş toplama çözümüdür. Akıllı uzaktan çözüm easyPILOT sayesinde ellerinizi kullanmanıza gerek kalmaz, zamandan tasarruf edebilirsiniz ve tamamen sipariş toplamaya odaklanabilirsiniz. Yeni easyPILOT Follow ve easyPILOT Control arasında, ihtiyacınıza göre seçim yapın. EasyPILOT Follow ile ECE, sizi her adımınızda takip eder, siz de böylelikle sipariş toplamaya odaklanabilirsiniz. Buna karşılık EasyPILOT Control, ECE’nizin uzaktan kontrolü için size çeşitli yenilikçi seçenekler sunar. Bu sayede süreçler daha basit hale gelir ve alma/toplama performansınız saat başına %30 oranında artar.

easyPILOT avantajları:

 • Saat başına %30 daha fazla toplama ile verimlilik artırımı.
 • Sipariş toplama sırasında optimize ve daha kolay süreçler.
 • Kolay ve sezgisel kullanım.
 • easyPILOT ve JetPILOT sürüş türleri arasında aralıksız geçiş.
 • Yan sinyal lambaları ve DayLEDs ve çarpışma koruması sayesinde kullanıcılar ve çevre için yüksek güvenlik.
 • Yüksek kullanılabilirlik: ECE ailesinin tüm cihazları easyPILOT ile temin edilebilir.

Content yatay sipariş toplayıcı 5

easyPILOT Follow - Daima 1 numaraları yardımcı.

Yeni easyPILOT Follow ile performansınız sınır tanımayacak. Otomatik eşleştirme, kullanıcının kullanım süresi boyunca istenen araca kolayca bağlanmasını sağlar. Kullanıcının tek yapması gereken easyPILOT Follow Bar’la kullanmaktır. Araç, ileriye doğru hareketlerde de otomatik olarak ve yüksek yüklerde bile %100 güvenli bir bağlantı her zaman kullanıcıyı takip eder. Aracınız her zaman sizin yanınızdadır ve sizi optimum sipariş toplama sonuçlarına ulaştırır.


easyPILOT Control - No. 1 sayesinde her şey kontrol altında.


easyPILOT Control ile yalnızca bir el hareketi ile saat başına daha fazla toplamaya ulaşırsınız. easyPILOT COntrol Bar, easyPILOT Control Band ve easyPILOT Control tuşlu işletim sezgisel işletim seçenekleri, sipariş toplama işlemlerinizi daha etkin bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Control Bar’da ikili ve üçlü kolay tıklama ve ECE, hareketi başlatır. Bağımsız olarak önceden ayarlanabilen, serbest şekilde parametrelenen mesafeden sonra ECE, otomatik olarak ayakta kalır ve Control Bar’a bir kez tıklandıktan sonra hemen durur. ECE, el bileği üzerinde Control Band’ı üzerinden güvenilir bir şekilde kontrol edilebilir. İki kere basıldığında ve basılı tutulduğunda araç önceden belirlenmiş olan sürüş mesafesini gider ve düğme bırakılır bırakılmaz durur. Tuşlu işletim ile kontrol, ECE’nin sezgisel işletimini tamamlayıcı niteliktedir. Uzaktan kumanda üzerindeki okların kullanılması, No.1 içi, ileri geri hareket ettirir; bu kısa mesafeler için idealdir.


Content ECE Kampanya
Content ECE Kampanya (1)

Jungheinrich lityum iyon teknolojisi ile rakiplerinize fark atarsınız: % 20’ye kadar daha az enerji tüketiminde maksimum performans. Üç kat daha fazla kullanım ömrü. Aşırı kısa şarj süreleri. Bakım gerektirmez. Filonuzun TCO’sunu önemli ölçüde daha düşük işletme maliyetleri ile düşürün.

Bizi Arayın

Satış

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?