0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage yeni araçlar

Yeni Makineler

İntralojistiğinizi yeni bir seviyeye çıkarın.

Özel olarak yapılandırılmış Jungheinrich yeni araçları ile ürün ve malzeme akışınıza hareket kazandırabilirsiniz: verimli, güçlü, güvenli ve sürdürülebilir. Hem de tam olarak ihtiyacınız olduğu şekliyle. 

Yüksek kaliteli istifleyiciler, geleceğe yönelik intralojistik için başarı formülünün önemli bir parçasıdır. İster depoda, ister üretim ortamınızda olsun, ürünlerinizi işletim dâhilinde yatay olarak taşıdığınız her yerde deneyimli üretici ve teknoloji partneri olarak her zaman yanınızdayız. Kaldırmak, istiflemek, çekmek ta da sipariş toplamak mı istiyorsunuz? Elektrikli, dizel ya da LPG tahrikli araçları mı tercih ediyorsunuz? Yoksa manüel transpalet sizin için doğru bir seçenek mi olur? İhtiyaçlarınız için doğru teknolojiyi birlikte buluyoruz: Ürün portföyümüz geniş ve son derece günceldir. Her türlü transpalet, forklift, sipariş toplama makinesi, Reach Truck, çekici, tam kavramaksızın römorkları ve mekik araçlarını kapsar. Bu geniş tahrik ve motor çeşitleri yelpazesi, intralojistik görevleriniz için mükemmel çözümdür.

Güçlü ve çok yönlü

Söz konusu ister şarap şişelerini depodan mağazaya taşımak, isterse de otomobilleri tamirciye bırakmak olsun; transpaletlerimiz her türlü kullanım amacına uygundur.

Bütün (sert) durumlar için depo uzmanları

Sipariş toplama makinelerimizle yalnızca on bir metreye kadar olan çekme yüksekliklerinde alma/toplama oranınızı yükseltmezsiniz. Ayrıca en zorlu uygulamalarda bile daha fazla sürüş güvenliği ve verimliliği tercih etmiş olursunuz. 

En dar alanlarda bile yüksek performans

Güvenilirlik ve verimlilik, Reach Truck’ların ikna edici özellikleri arasında. Reach Truck’larımız, kompakt tasarımları ve yüksek yerlerde sağladıkları işlem performansı sayesinde yeni standartlar belirliyorlar.

Vazgeçilmez alan kullanıcısı

İster paletlerin istiflenmesinde, ister münferit ürünlerin toplanmasında olsun, yüksek raf istifleyicilerimiz ile her ikisini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Deponuzun bireysel gereksinimleri için yüksek raf istifleyicilerimizden hangisinin size en uygun olduğunu öğrenin.

Deponuz için uygun forkliftler

Her yönüyle gerçek yeteneklere sahip oldukları kanıtlandığı için forkliftlerimiz çok farklı gereksinimleri karşılamakta uzmanlaşmışlardır. İster elektrikli ister içten yanmalı motorlu; bizde deponuz için en uygun forkliftli bulacaksınız.

Verimli ve kompakt

Bu araçlar güçlüdürler, kompakttırlar ve neredeyse hiç bakım gerektirmezler. Elektrikli çekicilerimiz ve çekici katarlarımız hem iç mekân, hem de dış mekân kullanımları için oldukça uygundur.

İki model, sınırsız olanak

Dirençlidirler, neredeyse her yükü omuzlarlar, çok az enerji gerektirirler ve he zaman şeritte kalırlar: Jungheinrich’in özel olarak üretilmiş römorkları üretimde ve depoda verimli çalışmalara destek olur. 

Verimli depolama

Yüksek işlem performansı, paletlerin çarpışmaya karşı korumalı depolanması,  depodan alınması ve optimum alan kullanımı: Mekik sistemimiz tüm bunları mümkün kılar ve her bir Jungheinrich forklifti ile pratik bir şekilde kullanılabilir.

Başka sorularınız var mı?