0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage 24V Campaign 2020

İşletmenize fayda sağlayacak lityum iyon forkliftler / istifleyiciler.

Verimlilik, konfor, güvenlik ve sürdürülebilirlik açısından işletmenizi yükseltin. 
 

Jungheinrich 24 V Lityum iyon akülü transpalet ve sipariş toplayıcılar sadece başarılı bir işletmenin geleceği değil, aynı zamanda bugünüdür. Tam burada, şimdi ve hizmetinizde. Kolay kullanımlı devrim niteliğindeki şarj sistemi sayesinde daha verimli bir iş akışından devasa ekolojik avantajlara kadar, Lityum-iyon teknolojisi işinizi geliştirmek için tek mantıklı seçimdir.


Picture 24V Do not just buy


Tüm seçeneklerinizi önceden bilin.Lityum iyon ailesinin gururlu üyeleri: ürün yelpazemiz.

Akülü transpaletler, istifleyiciler, sipariş toplayıcılar – hepsi mevcut ve hepsi elektrikli. Bazıları dünya çapında türünün ilk örneği (doğuştan entegre bir Li-Ion akü ile). Bazıları rekor kırıyor (en yüksek sipariş toplama performansıyla) ve hatta bazıları bir tasarım ödülü bile kazandı. İşletmeniz için en uygun olanı bulmak için 30'dan fazla ürün arasından seçim yapmanız yeterlidir.


Lityum - iyon transpaletler ve sipariş toplayıcılar

Lityum - iyon transpaletler

Daha fazla lityum - iyon transpalet

Lityum iyon akülü transpalet ve istifleyicilerimize geçin ve li-ion gücünden yararlanın.

Lityum iyon akülü transpaletlerimiz düşük seviyeli uygulamalar için kısa, orta ve uzun mesafelerde mal yükleme, depolama ve taşıma gibi günlük operasyonlarınızda ve depo görevlerinizde sizi aktif olarak destekler. Lityum iyon akülü istifleyicilerimiz, paletlerin istiflenmesi ve aktarılması ve ara sıra yapılan sipariş toplama görevleri için uygundur - her kaldırma yüksekliğinde ve her taşıma mesafesinde. 

Elektrikli tahrike ek olarak, lityum iyon akülerinin avantajlarına da güvenebilirsiniz! Akülerin hızlı ve etkili şarjı sayesinde çok vardiyalı çalışmada uzun çalışma sürelerinden yararlanın. Bu, araçlarınızın 7/24 kullanılabilirliğini sağlar. Enerji tüketimi de yüzde 20'ye kadar azaltılabilir. Tamamen bakım gerektirmeyen lityum iyon aküler, bakım çabalarını ve maliyetlerini ortadan kaldırır.

Lityum iyon akülü transpalet ve istifleyici portföyümüzle tanışarak zamandan ve paradan tasarruf edin.

SORULARINIZA GEREK KALMASIN!

Bunun yerine hızlı yanıtlar ve çözümler alın: Lityum iyon teknolojimiz hakkında başka sorularınız varsa
ürünler, satın alma ve kiralama olanakları veya mevcut Li - ion filonuz için bizimle iletişime geçmekten veya bizi aramaktan çekinmeyin. Jungheinrich enerji uzmanlarımız, size en uygun seçenekleri sunmak için sabırsızlanıyor.


Lityum iyon hakkında bilgi isteyin

Bizi Arayın

Satış

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?