0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage otomatikleştirilmiş nakliye araçları (1)

Otomatik Sistemler

Üst seviyedeki doğru bileşenlerle

Otomasyon için akıllı ve geleceğe yatırım yapan bileşenlerde oluşan geniş bir ürün portföyü ile intralojistiğinizi bütün zorluklara hazırlıklı hale getiriyoruz. Kısmi otomasyondan tam otomasyona kadar olan geniş ürün yelpazesi, size maksimum esneklik sağlar. 

Birbirleri ile uyumlu olan bileşenlerle otomasyonu gerçekleştirin

Bu bileşenler, lojistiğin 7 “D”sine sahiptir: Doğru ürünün, doğru miktarda, doğru durumda, doğru yerde, doğru zamanda, doğru müşteri için doğru maliyette kullanılabilirliği. Bu, lojistiğin şirketinize ve müşterilerinize özel olmasını sağlar. İşte tam da bu yüzden “standart” çözüm önerileri sizin için bir seçenek değildir. Lojistik süreçlerinizin otomasyonu size uygun olmalıdır.

Gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyarlanan çözümün planlanması ve uygulanması için, akıllı otomatik bileşenlerden oluşan kapsamlı bir modüler sisteme güveniyoruz. Bu, otomatik sürücüsüz nakliye araçlarını (FTS), hazne ve palet depolaması için gerekli olan depo otomasyonu teknolojisi ve dolayısıyla gerekli sipariş toplama teknolojisini içerir. Tüm bu bileşenlerin, kendi içinde uyumlu tek bir sisteme entegre edilmesi, Jungheinrich IT departmanının yardımı ile gerçekleşir.

Kendi üretimiz olan bileşenlerde ve serviste yüksek kalite

Tüm belirleyici otomatik bileşenlerin üretimi, yüksek kalite standartlarını karşılamak için kendi bünyemizde gerçekleştirilir. Bu, yüksek standartları bakım ve servis açısından da karşıladığımız ve bu sayede süreçlerinizin kusursuz bütünlüğünü ve güvenilirliğini desteklediğimiz anlamına gelmektedir. Otomatik sürücüsüz makine sistemimizin temel bileşeni olan otomatikleştirilmiş istifleyicilerimiz, kapsamlı olarak test edilmiş ve sahada kanıtlanmış seri cihazlarına dayanmaktadır. Depo otomasyonu alanında, kendi üretimimiz olan raf kumanda cihazlarına ve yük tespit elemanlarına da güveniyoruz.

Tam ya da kısmi otomasyon, katma değerin derinliğini artırır

Üretim ve depo ortamlarının, düzenli ve tekrar eden birçok görev tarafından karakterize edildiği yerlerde, iş başarınızı mümkün olan en yüksek katma değer derinliği ile birleştirmek için otomasyon, bir tasarım seçeneğidir. Kısmi veya tam otomasyona giden yolda, lojistik danışmanlarımız ve ürün uzmanlarımız, yanınızda olmaktan ve tüm bileşenlerle ilgili olarak size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyar. Amaç: maksimum süreç güvenliği ve bu sayede sizin için sürdürülebilir lojistik başarısı.

Güvenli ve etkin nakliye süreçleri

Otomatik araç çözümleri ve tam otomatik nakliyeler, otomatik sürücüsüz makine sistemlerimizin (FTS) odak noktasındadır. Akıllı otomasyon bileşenleri sayesinde denenmiş standart araçları otomatikleştirebilir ve taleplerinize göre uyarlayabiliriz.

Malzeme akışınız emin ellerde

Deponuz için daha fazla üretkenlik: Taşıma teknolojimize güvenebilirsiniz. Jungheinrich yeni sistemler ve mevcut tesisler için yenilikçi palet ve hazne taşıma teknolojisi ile akıllı çözümler sunar. Bu anlamda tam olarak sizin için uygun sistemleri yapılandırıyoruz: verimli, hızlı, güvenli.

Verimli, hassas, özel

Otomatik palet veya küçük parça depoları raf sistemini, yazılımı ve kumanda cihazlarını kompak bir depo sisteminde birleştirir. Burada önemli olan optimum enerji verimliliğinde üstün dinamizm ve hassasiyettir. Her şey mükemmel bir şekilde uyum sağlarsa, otomasyon çözümü kısa sürede avantaj sağlar. 

Başka sorularınız var mı?