0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter

Kiralık istifleyiciler


Bir şey taşımak istiyorsanız. Sadece kiralamanız yeter.

Jungheinrich Rental: Rent it. Move it. Done.

Ani duraksamalar, sezona bağlı kapasite kullanım dalgalanmaları veya beklenmedik gelen büyük bir sipariş: Esnek kalın ve tam olarak gerek duyduğunuz forklift kapasitelerini kiralayın. Böylece fazla kapasiteleri önler ve gereksiz yere sermayenizi bağlamazsınız. Biz bu nedenle sizin için 600’den fazla forklift varyantı ve dünya çapında toplam 60.000 hemen kullanılabilir kiralık forklift hazır bulunduruyoruz.


Stage Rental 1


Avantajlarınıza genel bakış

Stage Content kiralık istifleyici avantajları 1

Eğer hızlı olması gerekiyorsa.

İşiniz sezonluk mu? Büyük açık hava etkinliği yaklaşıyor mu? İki aylık bir projeniz mi var? Görev yerleriniz değişiyor mu? Ne zaman ek veya zaman açısından sınırlı nakliye gereksinimleri olursa, kiralık forkliftlerimiz en iyi seçim olur. İster bir gün, bir ay veya bir yıl olsun - kısa süreli forklift veya transpalet ihtiyaçlarınız için güvenilir ortağınız Jungheinrich Rental.

Stage Content kiralık istifleyici avantajları 2

Her zaman doğru araç.

İster zorlu dış mekan görevleri veya depodaki klasik istifleme olsun, ister transpalet, sipariş toplayıcı veya dar koridor forklifti olsun, ister birkaç elli kilo veya birden fazla ton taşınacak olsun, Jungheinrich Rental’da her zaman uygun aracı temin edersiniz.

Stage Content kiralama avantajları 3

Uzun deneyim dahil.

Görevlerinizin üstesinden en uygun şekilde gelebilmeniz için kira tekliflerimiz iyi bir danışmanlıkla başlar. Aynı şekilde güvenilir görev planlaması ve teslimat işlemi ve ayrıca mahalinde profesyonel eğitim de buna dahildir. Ve bunun hepsi tüm masrafları kapsayan adil bir kira taksidi ile.

Content kiralık forklift avantajları 4

Esnek bir şekilde başarıya doğru.

Biz sizi bağlamıyoruz. Sizin gereksiniminize göre size uyum sağlıyoruz. Bu kiralama sürelerinde olduğu gibi gerekli olabilecek araç değişimleri için de geçerli. Ve eğer forkliftlerimizi ve transpaletlerimizi daha uzun bir süre veya kalıcı olarak kullanmak isterseniz, size farklı çekici imkanlar sunuyoruz.

Stage Content kiralık istifleyici avantajları 2


Dört adımda hayalinizdeki araç.

Detaylı bilgi almak için:

Kiralama

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?