0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage transpalet

Transpalet

Her kullanım için transpaletler

Çok yönlü transpalet modellerimiz, özel ihtiyaçlarınız için doğru çözümler sunar. Her gün kısa mesafelerde, büyük miktarlarda ağır yükler taşımanız gerekiyorsa manüel transpaletlerimiz sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Yüksek yükleme kapasitesi ve kolay manevra kabiliyeti sayesinde manüel transpaletler mükemmel depo yardımcılarıdır. Taşınacak olan ürünleri kaldırmak ve taşımak sizin için zor bir işse, elektrikli akülü transpaletlerimize geçmenizi öneririz. İstiflemede işlemlerinde yükseklerde çalışmanız gerekiyorsa akülü istif makinemiz de bir alternatif olacaktır. 

Her zaman doğru pozisyonda

Çok eğilme ve ağır kaldırma ile bağlantılı hareketler, çoğu kez sağlığa zarar verirler. Bu durumda hidrolik makaslı transpaletimiz sizin için mükemmel seçimdir. Bir tona kadar taşıma kapasitesi ve 800 milimetre kaldırma yüksekliği ile rahat çalışma pozisyonları ve esnek kullanım imkânları mümkündür. Bu sayede forkliftleri manüel transpalet, kaldırma masası, hazırlama masası ve atölye sehpası olarak da kullanabilirsiniz. Yüksekliği yaklaşık 350 milimetreden başlayan destek ayakları, hidrolik istifleyiciye ek güvenlik sağlar. Kaldırma ve indirme manüel ya da elektrohidrolik olarak gerçekleşir. Elektrikli kaldırma motoru bakım gerektirmeyen bir 70-A aküsü tarafından elektrik ile beslenir.

Optimize yük taşımacılığında vazgeçilmez

İster kısa veya uzun mesafeler için olsun, ister yalın yaya kumandalı işletimde veya ek yolcu cihazı olarak olsun: Her gereksinim için size akülü transpaletler sunuyoruz. Deponuza uygun akülü transpaleti burada bulabilirsiniz.

Her türlü ihtiyaç için güvenli ve kolay kullanım

Depolama, yeniden konumlandırma ve ara sıra gelen sipariş toplamalarda, her türlü taşıma yolu ya da kaldırma yüksekliği için mükemmel bir seçenek. Kısa, orta ve uzun mesafeler için yaya, hem yaya hem sürücü ve koltukla donatılmıştır. Daha hafif kullanımlar içinse başlangıç modeli bulunmaktadır.

Güçlü nakliye yardımcıları

Manuel transpaletler, birçok farklı tipte mevcuttur: ağır yükler, düz paletler, özel boyutlar, eş zamanlı tartım ve çok daha fazlası için. Sizin nakliye gereksinimleriniz için de uygun bir manuel transpalet mutlaka var.

Başka sorularınız var mı?