0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage alanlar

Sektör yetkinliği

Perakende ya da toptan, lojistik ya da endüstri, gıda, içecek ya da ilaç sektörü. Jungheinrich, her sektörde uzmanlık hizmetlerini ve doğru intralojistik çözümlerini tek bir elden sağlar. Bu çözümlerin sadece sektörünüze göre değil, aynı zamanda tamamen size özel gereksinimlerinize de uygun olması bizim için önemlidir. Alanlarında uzman danışmanlarımızla, sektörünüzün intralojistik özelliklerine aşina, yetkinlik sahibi iletişim görevlileri ile her zaman sizin yanınızdayız. Manüel, yarı otomatik ya da otomatik operasyon için kişilerin, istifleyicilerin, sistem bileşenlerinin ve yazılımların etkileşimini en iyi şekilde sağlıyoruz. Büyük, orta ölçekli ya da küçük bir şirket olmanız mühim değil.


Lojistik prosesleriniz için taze vurgular

E-ticaret devrinde perakende ve toptan satıştaki lojistik proseslerde yüksek maliyet verimliliğinde öncelikle hız ve esneklik talep edilmektedir. İntralojistik 4.0 talepleri için size özel çözümler sunuyoruz.

Tedarik zinciriniz için Fitness

Yiyecek endüstrisinde otomasyon, hız ve esneklik geleceği belirler. Yiyecekleri, içecekleri veya yemleri zamanında üretebilmeniz ve verimli olarak dağıtabilmeniz için tam olarak uygun intralojistik çözümler geliştirdik: verimli, hijyenik, güvenli.

Sistemli süreç optimizasyonu

Küreselleşen lojistik çağında hizmetlerin maliyet açısından verimli bir şekilde taşınması standart haline gelmiştir. Biz sizi kapsamlı bir portföy ile ürün ve teslimat zincirinizin optimizasyonundan tamamen uygun otomasyon çözümlerine kadar destekleriz.

Otomasyonla daha fazla başarı

Bu günün endüstrisi bu şekilde işler: Kapsamlı ağ bağlantısıyla ağır sanayi, makine işleme ve makine yapımı üreticileri kendilerini geleceğe hazırlıyorlar. Biz sizin için buna dair intralojistik çözümleri sunuyoruz.


Otomobil sanayiinde gelecek için hazır

E-mobilite ve bağımsız sürüş. Akıllı fabrikalarda ve çok uluslu teslimat zincirlerinde müşteriye özel araç üretimi: Otomotiv branşı şu an köklü değişimler geçiriyor. Jungheinrich bugünden 4.0 endüstrisinin araç sanayii için tamamlanmış intralojistik çözümler sağlıyor.

Patlamaya karşı korumadan otomasyona kadar

Maksimum güvenlikte mümkün olan en yüksek hız - bunlar kimya ve ilaç sektöründe intralojistik proseslere dair en önemli taleplerdir. Eğer hata sizin için kabul edilemezse, biz doğru, geleceğe yönelik çözümleri sunuyoruz.

Başka sorularınız var mı?