0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage otomatik depo sistemleri

Otomatik depo sistemleri

Otomatik palet veya küçük parça depoları raf sistemini, yazılımı ve kumanda cihazlarını kompak bir depo sisteminde birleştirir. Burada önemli olan optimum enerji verimliliğinde üstün dinamizm ve hassasiyettir. Her şey birbirine mükemmel bir şekilde uyum sağlarsa, otomasyon çözümü kısa sürede avantaj sağlar. 

Gelecek için daha fazla performans ve esneklik

Kısa sipariş döngüleri, daha küçük parti boyutları, daha kısa teslimat süreleri: Otomatik depo, artan pazar taleplerine cevap verir. Avantajınız: malzeme akışında daha fazla iş hacmi, daha yüksek hız, güvenlik ve aynı zamanda farklı yük taşıyıcıları ile kendiliğinden kurulan etkileşim.

Küçük parçaların verimli depolanması

Otomatik küçük parça deposunda (AKL) optimum enerji verimliliği ile hız ve hassasiyet, verimliliği belirleyen unsurlardır. Raf sistemi, yazılım, bağlı taşıyıcı araç ve tesisin kalbi olarak raf kumanda cihazı, mükemmel bir etkileşim sunar. 

İşletmeye özel, gereksinime uygun ve esnek

Küçük parçalarınızın depolanması söz konusu olduğunda uygulama türüne bağlı olarak farklı seçenekler vardır. Sizinle birlikte ihtiyacınıza ve bireysel gereksinimlerinize uygun, her türlü uygulama durumu için bir çözüm buluyoruz.

Başka sorularınız var mı?