Stage Lojistik

Lojistik

Küreselleşen lojistik çağında hizmetlerin maliyet açısından verimli bir şekilde taşınması standart haline gelmiştir. Biz sizi kapsamlı bir portföy ile ürün ve teslimat zincirinizin optimizasyonundan tamamen uygun otomasyon çözümlerine kadar destekleriz.

Safe processes, simple integration

The Bielefeld-based logistics company Wahl & Co chose our expertise when constructing a new high bay warehouse. We pride ourselves on the high quality of our forklift trucks and the ease of integration into an existing IT System.

Optimized picking performance

Modern entire intralogistics solution at GLX Global Logistic Service eliminates bottlenecks and significantly increases storage capacity.

Service provider Rudolph Logistik

Rudolph Logistik implements comprehensive logistics solutions in various industries. Processes were optimised due to the use of our automated guided vehicle systems.

Strong fleet for efficient material flows

The 20-hectare logistics centre owned by pfenning logistics GmbH of Heddesheim relies on our fork lift trucks. The impressive fleet of 88 fork lift trucks is extremely efficient thanks to energy recovery.

Bir depo, 600 ton çelik raf

Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG, Migros Grubu'nun tamamına gıda dışı ve dondurulmuş ürünler sunmaktadır. Forklift ve raf sistemlerimiz yeni gıda dışı depolarında sorunsuz operasyonlar sağlamaktadır.

Increased productivity raising Europe’s logistics.

EKOL Logistics, one of Europe’s major logistics providers, extended its warehouse, creating a raft of new storage, stacking and efficiency challenges. Jungheinrich's carefully selected fleet of trucks delivered a performance boost and also created significant energy savings for EKOL.

Hatasız ve sürdürülebilir süreçler için her şey

Gittikçe kısalan teslimat süreleri, büyük fiyat baskısı, karmaşıklaşan dağıtım talepleri - lojistiğizorlu görevler bekliyor. Küreselleşmiş bir dünyadaki rekabetle başa çıkabilmek için yer yıl branşta yeni tasarruf potansiyelleri bulunmalıdır. Bizimle geleceğe yönelik kurulum yapabilirsiniz.

Size maliyet açısından verimli, zamandan tasarruf ettiren ve esnek akışları gerçekleştirmek için yardımcı oluruz. Her zaman çalışanlarınızın güvenliğine odaklanan sorunsuz ve hatasız bir lojistik sürecinin öncülüğünde. Güçlü BT altyapımız örneğin kesintisiz bir paket takibinde size verim ve şeffaflık sağlar.

Farklı yük taşıyıcılarının ve giderek artan bir ürün çeşitliliğinin üstesinden gelmeniz mi gerekiyor? Size ve lojistikteki tüm ortakların her birine özel tasarım çözümler sunuyoruz ve dar servis ağımız sayesinde sizin için her zaman hazır durumdayız.

Otomasyondan enerji tasarrufuna kadar

Lojistik çok yönlüdür ve bu sayede her zaman branşa özgü çözümleri de şekillendirir. Bu nedenle teknolojik ve sürece yönelik uygulamaların yelpazesi de neredeyse sonsuzdur. Bazı müşteriler için örneğin yüksek raf veya dar koridor depolarımız, optimum bir alan kullanımının ve hızlı bir toplamanın garantisidir. Lojistik branşındaki diğer müşteriler için otomatik küçük parça depolarımız başarıya giden yol demektir. Depo yönetim sistemimiz (WMS) ve geleceğe yönelik BT çözümleri ile birlikte çoğu prosesler (kısmen) otomatikleştirilebilir. 

Lojistiğinizi bu şekilde minimum personel miktarıyla 7/24 çalışır durumda tutabilirsiniz - öncesinde olduğundan daha tasarruflu ve güvenli ve her zaman maksimum verimlilikte. Fakat güçlü, gerektiğinde tam elektrikli istif araçlarımız ve otomatik sürücüsüz makine sistemlerimiz (FTS) de proseslerinizin optimizasyonunda size yardımcı olur. Bunların hepsini proseslerinizi lojistik 4.0 için sürdürülebilir bir şekilde kurmak için yapıyoruz: ekonomik, güvenli ve maksimum verimli.

Başka sorularınız var mı?