0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Lojistik

Lojistik

Küreselleşen lojistik çağında hizmetlerin maliyet açısından verimli bir şekilde taşınması standart haline gelmiştir. Biz sizi kapsamlı bir portföy ile ürün ve teslimat zincirinizin optimizasyonundan tamamen uygun otomasyon çözümlerine kadar destekleriz.

Optimize edilmiş sipariş toplama performansı

GLX Global Logistic Service'deki modern intralojistik çözümü dar geçitleri ortadan kaldırır ve depolama kapasitesini önemli ölçüde arttırır.

Servis sağlayıcısı Rudolph Lojistik

Rudolph Lojistik, çeşitli sektörler için güvenilir bir servis sağlayıcısıdır. Otomatik yönlendirmeli araç sistemlerimizin kullanılmaya başlanması ile birlikte depolarındaki iş süreçleri en uygun hale getirildi.

Verimli malzeme akışı için güçlü filo

Pfenning lojistiğik GmbH'nın Heddesheim'da sahip olduğu 20 hektarlık lojistik merkezindeki forklift filomuz, verimli malzeme akışının temelini oluşturmaktadır. 88 araçlık forklift filosu, enerji geri kazanımı sayesinde çok verimli çalışma sağlar.

Bir depo, 600 ton çelik raf

Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG, Migros Grubu'nun tamamına gıda dışı ve dondurulmuş ürünler sunmaktadır. Forklift ve raf sistemlerimiz yeni gıda dışı depolarında sorunsuz operasyonlar sağlamaktadır.

Güvenilir süreçler, basit entegrasyon

Bielefeld merkezli lojistik şirketi Wahl GmbH & Co. KG, yeni yüksek raf depolarını inşa ederken uzmanlığımızı seçti. Forkliftlerimizin kalitesi ve mevcut BT sistemine entegrasyon kolaylığı ile kendimizi kanıtlamanın gururunu yaşıyoruz.

Increased productivity raising Europe’s logistics.

EKOL Logistics, one of Europe’s major logistics providers, extended its warehouse, creating a raft of new storage, stacking and efficiency challenges. Jungheinrich's carefully selected fleet of trucks delivered a performance boost and also created significant energy savings for EKOL.

Hatasız ve sürdürülebilir süreçler için her şey

Gittikçe kısalan teslimat süreleri, büyük fiyat baskısı, karmaşıklaşan dağıtım talepleri - lojistiğizorlu görevler bekliyor. Küreselleşmiş bir dünyadaki rekabetle başa çıkabilmek için yer yıl branşta yeni tasarruf potansiyelleri bulunmalıdır. Bizimle geleceğe yönelik kurulum yapabilirsiniz.

Size maliyet açısından verimli, zamandan tasarruf ettiren ve esnek akışları gerçekleştirmek için yardımcı oluruz. Her zaman çalışanlarınızın güvenliğine odaklanan sorunsuz ve hatasız bir lojistik sürecinin öncülüğünde. Güçlü BT altyapımız örneğin kesintisiz bir paket takibinde size verim ve şeffaflık sağlar.

Farklı yük taşıyıcılarının ve giderek artan bir ürün çeşitliliğinin üstesinden gelmeniz mi gerekiyor? Size ve lojistikteki tüm ortakların her birine özel tasarım çözümler sunuyoruz ve dar servis ağımız sayesinde sizin için her zaman hazır durumdayız.

Otomasyondan enerji tasarrufuna kadar

Lojistik çok yönlüdür ve bu sayede her zaman branşa özgü çözümleri de şekillendirir. Bu nedenle teknolojik ve sürece yönelik uygulamaların yelpazesi de neredeyse sonsuzdur. Bazı müşteriler için örneğin yüksek raf veya dar koridor depolarımız, optimum bir alan kullanımının ve hızlı bir toplamanın garantisidir. Lojistik branşındaki diğer müşteriler için otomatik küçük parça depolarımız başarıya giden yol demektir. Depo yönetim sistemimiz (WMS) ve geleceğe yönelik BT çözümleri ile birlikte çoğu prosesler (kısmen) otomatikleştirilebilir. 

Lojistiğinizi bu şekilde minimum personel miktarıyla 7/24 çalışır durumda tutabilirsiniz - öncesinde olduğundan daha tasarruflu ve güvenli ve her zaman maksimum verimlilikte. Fakat güçlü, gerektiğinde tam elektrikli istif araçlarımız ve otomatik sürücüsüz makine sistemlerimiz (FTS) de proseslerinizin optimizasyonunda size yardımcı olur. Bunların hepsini proseslerinizi lojistik 4.0 için sürdürülebilir bir şekilde kurmak için yapıyoruz: ekonomik, güvenli ve maksimum verimli.

Başka sorularınız var mı?