0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage forklift

Forklift

Forkliftler - Verimli çok yönlülük

Her yönüyle gerçek yeteneklere sahip oldukları kanıtlandığı için forkliftlerimizi hemen hemen bütün depo türlerinde kullanabilirsiniz. İster kompakt bir akülü forklift, isterse ekstra güçlü, içten yanmalı motora sahip bir forklift olsun; düşük maliyetli denge ağırlıklı forkliftlerimizle doğru seçimi yapmış olursunuz.

Her ihtiyaca uygun bir forklift

Hem yüksek ekonomiklik hem de güçlü performans mı arıyorsunuz? Bizim forkliftlerimiz size iki seçeneği de sunuyor. Yüksek derecede manevraya elverişlidirler ve aşınacak ürünlerinizi hem alanda hem de holde hedeflenen noktaya taşır. Yüksek taşıma kapasitesi sayesinde ağır yükler de denge ağırlıklı forkliftler için hiçbir problem teşkil etmiyor: Bu forkliftler beş tona kadar olan ağırlıkları zahmetsizce taşıyabilir. 

Denge ağırlıklı forkliftler: elektrikli mi yoksa içten yanmalı motorlu mu?

Size yaptığımız teklif hem akülü forkliftleri hem de içten yanmalı motorlu forkliftleri kapsıyor. Hangi türün daha uygun olduğu, deponuzdaki bireysel gereksinimlerinize bağlı olarak değişiklik gösterir.

Dar koridor deposunda, elektrikli denge ağırlıklı forkliftlerimizle birlikte dar yapı tarzına sahip alanlarda en iyi performansa ulaşabilirsiniz. Yenilikçi AC teknolojisi sayesinde sürüş tutumu, işlem performansı ve bakım maliyetleri konusunda avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda rejeneratif frenleme, forkliftlere ekstra enerji kazandırır, böylece tek bir akü şarjıyla daha fazla iş yapabilirsiniz. 

Diğer yandan dizel ve gazlı forkliftlerimiz ile sağlam ve güvenilir güç paketleri elde edebilirsiniz. Bu forkliftler 1,6 ila beş ton taşıma kapasitesi sunarlar ve yüksek verimlilik sağlarlar. Buna rağmen denge ağırlıklı forkliftlerimiz aşırı sesiz ve ergonomik bir şekilde çalışırlar. Eğer deponuzda çalışırken sıklıkla yön değiştirmeniz gerekiyorsa hidrostatik tahrikli bir forklift sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Öte yandan bir hidrodinamik redüktör ile uzun mesafelerde daha iyi sürüş elde edebilirsiniz.

Düşük çevre kirlenmesinde güçlü performans

Akülü forkliftlerimizle iç ve dış mekanda işlem performansınızı maksimum seviyeye taşıyın. Bunlar sadece özellikle çevik olmakla kalmaz ayrıca yenilikçi üç fazlı akım motorları sayesinde minimum tüketimde güçlü performans ile de puan toplar. 

Tüm çalışma süresi boyunca güçlü performans

İçinde büyük bir güç saklı: dizel ya da LPG tahrikli forkliftlerimiz. Forkliftlerimizin motorları endüstriyel olarak kanıtlanmıştır ve uzun bir hizmet ömrüne ulaşabilirler. 

Başka sorularınız var mı?