0850 822 444 58 64 Servis çağrı merkezi İletişim
İletişim formu
Newsletter
48V Teaser Picture

İşletmenizi optimum hale getiren lityum-iyon forkliftler.

Lityum iyon forkliftlere geçin ve li-ion gücünün avantajlarından faydalanın. 

Jungheinrich'in kapsamlı bir lityum iyon ürün portföyü vardır: lityum iyon yaya kumandalı istifleyicilerden forkliftlere ve lityum iyon akülü reach trucklara kadar.

Lityum iyon akülü yaya kumadalı istifleyiciler, paletlerin istiflenmesi ve aktarılmasının yanı sıra, herhangi bir kaldırma yüksekliğinde ve herhangi bir nakliye mesafesinde ara sıra yapılan sipariş toplama işlemleri için de idealdir: kısa mesafeler için yaya modunda, orta mesafeler için yaya/platform modunda ya da uzun mesafeler için koltuklu olarak donatılmışlardır. Hafif işletmeler için ayrıca başlangıç seviyesi modelleri mevcuttur.

Her yönden başarılarını kanıtlamış olan lityum iyon akülü araçlarımız hemen hemen her depo ortamında kullanılabilirler. Lityum iyon akülü Reach Truck'larımız, çok yüksek kaldırma kapasitesiyle birleştirilmiş kompakt tasarımları sayesinde - özellikle dar alanlarda - yeni standartlar belirliyorlar. 

Lityum iyon gücünden yararlanın: akülerin verimli ve hızlı şarjı sayesinde çok vardiyalı çalışma sistemlerinde, uzun çalışma sürelerinden yararlanın. Bu istifleyicilerinizin, forkliftlerinizin ve reach truck'larınızın 7/24 kullanılabilirliğini sağlayacaktır. Enerji tüketimi de %20'ye kadar azaltılabilir. Tamamen bakım gerektirmeyen lityum iyon aküler, bakım çabalarını ve masraflarını ortadan kaldırır. 

Lityum-iyon manuel istifleyiciler:

Lityum-iyon forkliftler:

Lityum-iyon reach trucklar:

Lider bir lityum iyon sağlayıcısı olarak, bu ileri teknolojiden yararlanmanızı kolaylaştırıyoruz.


Lityum iyon istifleyiciye geçin! Süreçlerinizi optimize etmeniz, zamandan ve işletim maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Bizi Arayın

Satış

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?