0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Miniload

Raf kumanda cihazları küçük parçalar

Kısa döngü süreleri, her ürüne doğrudan erişim, yüksek işlem performansı ve optimum alan kullanımı: Otomatik küçük parça depomuz, küçük parçaların yüksek gereksinimlerle ve yüksek sayılarda depolanmasında ürün verimliliği elde etmek için ideal çözümdür. 

Küçük parçaların sistemle verimli bir şekilde depolanması

Jungheinrich otomatik küçük parça deposu (AKL) ve raf kumanda cihazımızla birlikte, tesisin tam kalbinde optimum performansa erişebilirsiniz: kısa erişim saatleri, yüksek iş hacmi, optimum alan kullanımı. Bu sayede AKL’niz, gereksinimlerinize özel olarak tasarlanabilir. Bu sistem, küçük parçaların haznelerde, karton kutularda veya tepsilerde oldukça dinamik ve yerden tasarruf edilecek şekilde depolanması için sistematik olarak yer sağlar. Sistem tasarımı bu bağlamda tek katmanlı ya da çok katmanlı uygulamalarda, ek parça, sipariş toplama ve tampon depo deposu ya da dağıtım deposu olarak gerçekleştirilir.

Maksimum performans için hız

Jungheinrich’in otomatik küçük parça deposu, 25 metreye kadar olan alan yüksekliğinin tamamını kullanır. Ürünleriniz isteğe bağlı olarak bu açılı desteklerde ya da raflarda depolanabilir ya da boşaltılabilir. Depolama ya da depodan alma işlemlerinde hız sağlamak için raf kumanda cihazlarımız ve 6 m/s sürüş hızı ve 5,3 m/s² ivme sağlayabilir. Akıllı yüksek performanslı cihazlar, tüm performanslarını çok vardiyalı işletimlerde (7/24) kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Tamamen otomatik ve kesinlikle güvenilir.

Enerji verimliliğine akıllıca ulaşın: SuperCaps

SuperCaps, küçük parçalar için raf kumanda cihazlarımızın tahrik yapılandırmasının bir parçasıdır. Özellikle akıllı ve ekonomik enerji yönetimini mümkün kılarlar: Frenleme işlemleri esnasında enerji, SuperCap’lerde depolanır ve takip eden hızlanma işlemleri için tekrar tahrik sistemine iletilir. Bu, belirgin oranda azaltılmış bağlantı ve besleme gücü sağlar ve bu sayede işletim maliyetlerinin belirgin oranda azaltılmış olur. 

Birçok avantaja sahip yenilikçi yapı

Küçük parçalar için son nesil raf kumanda cihazlarımız da trend belirleyici yapısı ile ikna ediyor: Tutarlı hafif yapı enerji tasarrufu sağlar ve yeni modüler asansör tasarımı, raf kumanda cihazının esnek olarak ölçeklendirilmesini mümkün kılar. Asansör ayağına entegre edilen Omega sürüş tahriki ile yenilikçi sürüş yolu konsepti, sınıfının en düşük yanaşma ölçüsünü ve bu sayede optimum alan kullanımını mümkün kılar.

Başka sorularınız var mı?