0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage ikinci el forklift

2. El Makineler

Jungheinrich JUNGSTARS – Neredeyse yeni gibi.
Jungheinrich gibi iyi.

Jungheinrich’in ikinci el ekipmanları olan JUNGSTARS makineler, piyasadakilerin en iyisidir. 5 yıldızlı kalite standartlarına göre yüksek kaliteli yenileme işlemimiz, her ekipmanın emniyetli ve sürdürebilirlik kurallarına uygun, teknik ve dış görünüm açısından sorunsuz olması için yapılır.

JUNGSTARS ekipmanlarımızın kalitesini ve uzun kullanım ömrünü 12 ay garantili olarak fabrika çıkışlı yeni bir ekipman gibi teslim ediyoruz. Ve bu JUNGSTARS'larımızın "Yeni bir Jungheinrich kadar iyi" olduğunun kanıtıdır.

5 yıldızlı ikinci el forkliftlerimiz

İkinci el forkliftlerimizden her biri, bu amaçla özel olarak kurulan ikinci el cihazları merkezinde 5 yıldızlı kalite standartlarımıza göre yeniden işlenir. Avantajınız: üretici ehliyeti ile profesyonel elden geçirme. Mevcut güvenlik standartlarının karşılanmasını ve tüm teknik bileşenlerin test edildiğini, elden geçirildiğini, gerektiği durumlarda değiştirilmesini sağlamaya özellikle dikkat ediyoruz. Buna ek olarak komple temizlik ve boyama sayesinde ikinci el forkliftler, görsel açıdan mükemmel durumdadır. Bu konuda size Jungheinrich sözünü veriyoruz. Uzmanlar bile yeniden işlenmiş olan bu cihazları yenilerinden ayıramaz.

İkinci el araçların yenilenmesi, yeni üretime kıyasla yüzde 80 CO2 tasarrufu sağlar. Yeni parçalar üretmek yerine, bileşenleri kaynak tasarrufu sağlayacak şekilde geri dönüştürüyoruz. Ayrıca, çalışma ömrü biten parçalar ve araçlar, çevre kurallarına tam uygunluk içerisinde çevreye zarar vermeden bertaraf edilir.

JUNGSTARS’ın sözü: her şeyin daha fazlası

Tüm araçlarımıza 12 ay garanti

Aküler için 12 ay garanti

12 ay bakım gerektirmez

Yeni güvenlik kontrolü

10 gün içerisinde iade hakkı

Şirketimizde test sürüşü

Garanti 18 aya uzatılabilir

Tam servis seçilebilir

Tam servis sözleşmesi içerisinde mobilite garantisi

Cezbedici finansman imkanları

İkinci el aracınız değerinde alınır


60.000'den fazla ikinci el forklift arasında seçim yapabilirsiniz

Performans ve uygun maliyet arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Sizin için yeniden işlediğimiz, dünya çapında kullanıma hazır 60.000’den fazla ikinci el forklifte ek olarak hayalinizdeki forklifti bulmak için, kullanıma hazır 600’den fazla JUNGSTARS arasından seçim yapın. Forklift arama ile hızlı ve kolay bir şekilde aradığınızı bulabilirsiniz: ister akülü, dizel, ya da LPG forklifti, ister yatay sipariş toplayıcı, Reach Truck ya da yüksek kaldırmalı yaya olsun. Yapı yılına, kaldırma yüksekliğine de donatımına göre seçiminizi yapın. Aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin. Doğru ikinci el forklifti sizin için biz bulalım.

İkinci el forkliftinizi finanse edin

Müşteriye özel konseptler ve uygun maliyet: Forklift finansmanı alanındaki geniş deneyimlerimizden faydalanın. Size düşük fiyatlar sunuyoruz ve tamamen müşteriye özel finansal hizmetler paketini bir araya getiriyoruz. Eğer daha esnek bir çözümü tercih ederseniz, bir leasing ya da kiralama sözleşmesinin vergisel ve pratik avantajları konusunda size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyarız. Şirketiniz için doğru çözümü birlikte buluyoruz.

En ince ayrıntısına kadar mükemmeliyet

İkinci el araçlarımızın yenileme işlemi tek tip ve tüm araçlar için aynı şekilde olan altı adımlık bir yöntemle gerçekleşir. Her adım, tüm süreç boyunca en sıkı kalite ve güvenlik kontrolüne tabi tutulur.

Jungheinrich JUNGSTARS

Bir JUNGSTARS edinerek ekonomik, teknik ve ekolojik avantajları bir araya getirirsiniz. Sadece Jungheinrich’in size sunduğu hizmet çeşitliliğinden faydalanın.

Her şeyden biraz daha fazlası

Avrupa’nın en modern tesislerinden birinde eşsiz endüstriyel yenileme işlemi sayesinde, ikinci el ekipmanlarımız sadece en iyileri olmakla kalmaz, sektörün en iyi fiyat performansı oranıyla "neredeyse yeni ekipman" haline gelirler.

Bu önerilerle her şeyi doğru yapabilirsiniz

İkinci el forklift tüm görkemiyle yeni yıkanmış ve parlatılmış şekilde parlıyor, fiyatı uygun - tam bir kelepir. Gerçekten mi? Yeni bir aracın satın alınmasından daha çok, ikinci el bir forkliftin satın alınmasında itinalı bir denetim önemlidir.


Başka sorularınız var mı?