0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage yiyecek & içecek

Yiyecek ve içecekler

Yiyecek ve içecek endüstrisinde hız, esneklik ve hijyen lojistik prosesler için belirleyici faktörlerdir. Yiyecekleri, içecekleri veya yemleri zamanında üretebilmeniz ve verimli olarak dağıtabilmeniz için her gereksinime ve her şirket büyüklüğüne uygun intralojistik çözümler sunuyoruz: manüel transpaletten otomasyonlu sisteme kadar.

Ekolojik olarak tasarlanmış depo

Çevre dostu olmak İsviçreli şirket için çok önemli - doğal malzemelerin kullanılmasından, üretim ve lojistiğe kadar. Ana depo kilden inşa edilmiştir ve tüm süreçler mümkün olduğunca çevre dostu olarak tasarlanmıştır. 

Kompakt depolama sistemleri ve yüksek verimlilik

Artan talebe bağlı olarak Hollanda'daki ECS Paneermeel, üretimi artırmaya devam ederek yakın zamanda tonlarca galeta ununun doldurulduğu alanlar oluşturmuştur.  Biz onlara gerekli depolama alanını sağladık ve çok derinlikli bir depolama sistemi ile verimliliği artırdık.

AVO - Baharat uzmanı

Avrupa'nın önde gelen baharat uzmanlarından biri olan AVO'nun başarısının sırrı, "tat ve teknoloji"dir. Yenileme isteği ve yenilikçilik, AVO'nun uygun teknoloji yardımıyla intralojistik süreçleri optimize etmeye yöneltmiştir.

Arla Foods deposu için komple çözüm

Süt, peynir, yoğurt, tereyağı ve margarinde geniş bir ürün yelpazesine sahip Arla Foods, dünya çapında en büyük mandıra kooperatiflerinden biridir. Danimarka'daki Holstebro deposunda yürütülen lojistik süreçler, alanı en iyi şekilde kullanabilmeleri için optimize edilmiştir.

Yetkinliğe güvenin: Titizler için çözümler

Yiyecek, içecek ve yem alanlarıyla Food branşı, lojistiğin en büyük pazar bölümlerinden biridir. Ve çok titizdir. Lojistik ve intralojistik çözümlerin en deneyimli ve yenilikçi sağlayıcılarından biri olarak geliştirdiğimiz güçlü gıda maddesi lojistiği, yemek zincirinin tasarlanmasında kesintisiz bilgi ve tedarik zincirlerine, yenilikçi teknolojilere ve üstün servis kalitesine güvenir. 

Ajandanızda ne yazıyor: Dijitalleşmenin potansiyellerinden en iyi şekilde faydalanmak mı istiyorsunuz? Depoda ağ bağlantısına, şeffaflığa ve maksimum verimli proseslere mi güveniyorsunuz? Nesnelerin internetinin şirket modellerinizi nasıl canlandıracağını bilmek mi istiyorsunuz? Cevapları şimdiden otomasyon ve maksimum hız veriyor. Buna yönelik sizin için bireysel olarak yapılandırılabilen, verimli ve esnek depo ve sipariş toplama çözümleri hazır bulunduruyoruz. Ve bu, her işletme büyüklüğü için ve gerektiğinde depo yönetim sistemimiz Jungheinrich WMS tarafından tam otomatik ve akıllı olarak yönetilerek. Hangisini seçerseniz seçin, yüzde 100 hijyen, temizlik ve güvenlik elde edersiniz. Her şey tek elden. 

One-Stop-Shop: Teknoloji liderinden komple çözümler.

Palet rafında kendi kendine hareket eden elektrikli istif araçları belirgin oranda zamandan tasarruf etmenin yanı sıra optimum alan kullanım oranı da sağlarken otomatik küçük parça depoları (AKL) için özel çözümler, gıda maddesi küçük parçalarına hızlı ve doğrudan bir erişim sağlar. Bu, Jungheinrich raf sistemleri ile her metrekareyi kullanabileceğiniz soğuk hava deposunda bozulabilen gıdalar için de geçerlidir. Özellikle gıda endüstrisinde e-ticarette kullanılan yüksek raf sistemleri, büyük ürün miktarlarının hızlı işlem hacmi için idealdir - bu durumda uygulama tam otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Güçlü transpaletler ve istif araçlarından oluşan geniş bir çeşitlilik, ürün yelpazesini tamamlar. İsteğe göre bağımsız olarak hareket edebilir ve ağ vasıtasıyla tüm lojistik alt yapı ve merkez yönetimle bağlanabilirsiniz. 

Esneklik kozunuzdur: Her gereksinim için gıda maddesi lojistiği

Otomasyon, lojistik bilançonuza pozitif etki eder. Çünkü size zamandan, enerjiden ve böylece paradan tasarruf ettirir. Ve arz ve talebe dair sezona bağlı dalgalanmalarla yapılan uğraşıda esnekliğinizi artırır. Kira bazındaki forkliftler, istif araçları ve diğer depo teknolojileri de işletme modelinizi atik ve yüksek oranda rekabete hazır kılar.

Başka sorularınız var mı?