0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Sipariş toplama makinesi (1)

Sipariş Toplayıcılar

Daha verimli sipariş toplama makineleri

Sipariş toplama işlemleri insan/makine ­etkileşimi için büyük önem taşımaktadır. Sipariş toplama makinelerimizle yalnızca on bir metreye kadar olan çekme yüksekliklerinde alma/toplama oranınızı yükseltmezsiniz. Ayrıca, en zorlu uygulamalarda bile daha fazla sürüş güvenliği ve verimliliği tercih etmiş olursunuz.

Yüksekliği ayarlanabilir direksiyonlar, PIN aktivasyonu ve düşük ve yüksek hızlar için bireysel programları sadece iş kalitesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda özel bir rahatlık sağlar. Dikey sipariş toplayıcılar ve yatay sipariş toplayıcılar özellikle zorlu uygulamalarda değerlerini ortaya koyuyor. Bununla birlikte, elektrikli sipariş toplayıcılar kısa akü değiştirme süreleri sayesinde arka arkaya birkaç vardiyanın üstesinden gelebilir. 

Pratik ekstralara sahip sipariş toplama makinesi

Çeşitli özelleştirme seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz, bu neden sipariş toplayıcılarımız özel lojistik profilinize uyum sağlar. Yaya kumandalı işletim, yan yana duran toplama alanlarında ürünlerin hızlandırılması gibi avantajlarla sizin işinizi kolaylaştırır. Ya da yük bölümüne monte edilen optik sensör, paletleri otomatik olarak kullanışlı çalışma yüksekliğine indirebilir. Diğer birçok ekstra ile çalışanlarınızın verimliliğini ve güvenliğini artırın. Seçim yaparken size danışmanlık hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. 

Sıklıkla birinci ve ikinci raf seviyelerinde sipariş seçmeniz ve onaylamanız mı gerekiyor? Sipariş toplama makinelerimiz, iş yükünde zamanı en etkin kullanacak şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur: gerekli kaldırmayı sağlayan hidrolik şekilde kaldırılabilir bir durma platformu yardımıyla. Platform ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir. Bir avantaj daha: Daha yüksek raflarda bile basamak ve korkuluk ile rahat ve güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. 

Güvenli sipariş toplama için dayanıklı yapı

Elektrikli sipariş toplayıcılarımızın tüm ürün serisi, son derece sağlam yapıları ile öne çıkıyor. Bu özellik, özellikle de taşıma kapasitesinde daha da belirgin hale geliyor: Örneğin yatay sipariş toplayıcılarımız 2,4 metrelik çatalları ile 2,5 tona kadar olan üç paleti alabilir. 8 mm çelik şasisi ve teşhir paletinde yukarı çekilmiş çerçeve kapağı, güvenliğinizi sağlar.

Dayanıklı, güvenli ve çok yönlü

Kaliteli işleme, sağlam yapı ve en üstün performans değerleri: Bunlar, Jungheinrich’in takdire şayan satış rakamları ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde bu segmentte piyasa birinciliğine yükselmiş olmasının sırrı.

Yükseklerde verimli sipariş toplama

Verimliliğinizi yeni bir düzeye çıkartın. Elektrikli sipariş toplayıcılarımızla alma/toplama oranlarınızı sürekli olarak artırın. İnsan/makine arabiriminin en optimum şekilde işleyebilmesi için dikey sipariş toplayıcılarımızda yüksek sürüş güvenliği ve verimliliği sağlıyoruz.

Başka sorularınız var mı?