0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage yüksek raf istifleyicisi

Dar Koridor Makineleri (VNA)

Yüksek raf istifleyicilerimizle paletlerin istiflenmesinde, tam olarak tek ürünlerin toplanmasında olduğunuz kadar zahmetsizce ustalaşın. Bu araçlar, artan maliyetler ve ürün çeşitliliği göz önünde bulundurulduğunda optimum işlem performansı ile lojistikte birçok avantaj sunarlar. 

Tam otomatik kullanımlar için de donatılmıştır

Akıllı otomasyon bileşenleri, sahada denenmiş olan seri araçlarını, otomatik sürücüsüz nakliye araçlarına dönüştürür. Akıllı yazılımla birlikte depoyu geleceğe hazırlar, süreçleri düzene sokar ve verimliliği yeni bir seviyeye taşır. Otomasyon için yetkin bir ortak olarak, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, deponuzun verimliliğini otomatik olarak yükseltecek otomatik sürücüsüz nakliye sistemini (FTS) planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Yüksek raf istifleyicilerimiz: güçlü performans ve yüksek güvenlik

Yüksek performansa değer veriyorsanız, elektrikli yüksek raf istifleyicilerimiz sağladıkları güvenlik ile sizi ikna edecektir: Enerji geri kazanımı ve etkin enerji yönetimi sayesinde forkliftleri normal işletimde iki vardiyada akü değişimine ihtiyaç duymadan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Düzenli olarak tasarlanmış kabin, çalışanlarınıza cömert şekilde boyutlandırılmış bir çalışma alanı sunar. Büyük eşya saklama bölümleri, net bir görünüm ve aynı zamanda yükseklik ve eğimin ayarlanabildiği kumanda paneli, çalışmayı kolaylaştırır. Yüksek raf istifleyicilerimiz ile çalışanlarınızın güvenliğini de garanti altına alabilirsiniz: Tüm forkliftler en yüksek güvenlik gereksinimleri için entegre bir kişi koruma sistemine sahiptir.

En iyi dar koridor forklifti - dar alanlarda çalışmanız gerektiği zamanlarda 

Özellikle orta ve yüksek raf segmentinde kullanılmak üzere yüksek raf istifleyicisi mi arıyorsunuz? Öyleyse dar koridor forkliftlerimiz sizin için ideal çözüm. Bu forkliftler esneklik, ergonomi ve maliyet etkinliği açısından yeni standartlar belirlediler ve dar koridorda maksimum işlem performansı sağladılar. Mekanik ve tümevarımsal prensip yönetimi sayesinde dar koridor forklifti, özellikle sürüş ve kaldırma hızlarına olanak tanıyan sürücüyü rahatlatan kısa mesafelerde çalışır. Deponuzun koşullarına ve gereksinimlerine bağlı olarak yüksek raf istifleyicinize maksimum esneklik sağlamak için ek güç modülleri de ekleyebilirsiniz. Beş milyondan fazla konfigürasyon seçeneği ile modüler sistemimiz size sadece esneklik sunmakla kalmaz, aynı zamanda bireysel depolama sistemlerinize en uygun adaptasyonu da sağlar.

Yenilikçi depo navigasyonuna sahip yüksek raf istifleyicisi

Yüksek raf istifleyicilerimizle her sürüşten sonra şunu duyacaksınız: Entegre RFID transponder teknolojisi sayesinde “Hedefinize ulaştınız”. Bu modern depo navigasyonu türü, forkliftlerinizi her zaman tam olarak palet bırakma yerlerine yönlendirir. Depo yönetimi, tüm taşıma ve sipariş emirlerini radyo veri aktarımı yoluyla doğrudan forklift terminaline gönderir. Yüksek raf istifleyicisi, ilgili x, y ve z koordinatlarına göre yaklaşan hedef bölme konumunu tanır ve böylece yarı otomatik olarak ilerleyebilirsiniz. Ekranda, sürüş ve kaldırma yönünü görebilirsiniz. İstifleyici, fonksiyonun onaylanması sayesinde pozisyona kendi kendine, milimetresi milimetresine doğru bir şekilde gidebilir. 

Başka sorularınız var mı?