444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Li-ION
Lityum iyon teknolojisi made by Jungheinrich

Jungheinrich’in lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon gücü ile rekabetteki önemli önceliği kazanın.

Lityum iyon aküler, elektrikli istif araçları piyasasında devrim yaratmaktadır. İyi bir sebepten dolayı. Çünkü yüksek performanslı enerji hücreleri, standart kurşun asitli akülere nazaran daimi performans, hızlı şarj süreleri ve bakım gerektirmez özelliği şeklinde birinci sınıf güçle puan toplar. Lityum iyon akülerimiz sizin için aralıksız olarak kullanımdadır ve daha yüksek kullanım ömürleri sayesinde aşırı dayanıklıdır. Tam lityum iyon gücünü temin edin ve 6 aylık memnuniyet garantimizden faydalanın. Ve hepsi bu kadar değil: Buna ek olarak lityum iyon akünüze 5 yıl garantisi sunuyoruz. Şimdi değiştirin ve rakiplerinizin önüne geçin.

% 100 memnuniyet. Garanti ediyoruz.

Sizi ikna edeceğinize eminiz. Bu nedenle teslimattan sonra 6 ay içerisinde basit ve hızlı bir şekilde önceki teknolojinize geri dönebileceğinizi garanti ediyoruz - sebep göstermenize gerek kalmaksızın.

Lityum iyon garantisi yeni

5 yıl boyunca endişelenmenize gerek yok. Garanti ediyoruz.

Lityum iyon akünüze 5 yıl garanti sunarak size uzun vadeli bir performans sözü vermekteyiz, çalışma saatinden bağımsız olarak.Content Lityum iyon 13

Lityum iyon akülerin avantajları

Yüksek performans, hızlı şarj süreleri, sıfır bakım, ekstra uzun ömür - lityum iyon akülerle nasıl başarılı olabileceğinizi görün.

Daha fazla bilgi edinin

Content lityum iyonlar

Yeniden çabucak işe koyulun.

Aşırı kısa şarj süreleri.

Lityum iyon aküleri vardiya sınırları dışında da her zaman enerji yüklü ve kullanıma hazırdır. Sadece 30 dakikalık bir ara şarj ile 24 Voltluk aküler, kapasitelerini yüzde 50'sini almış olur. Hızlı ve ara şarj imkanı, örn. molalarda veya duraklama sürelerinde, 24/7 araç kullanılabilirliği sağlar ve aynı zamanda günlük depo işlerinde esnekliği artırır.


Content Li-ION (3)

Her zaman tam güç.

Sürekli aynı düzeyde yüksek performans ile.

Lityum iyon aküler, kurşun asitli akülerden daha iyi performans gösterir. Daha büyük deşarj derinliği ve aynı düzeyde gerilim akışı sayesinde düşük şarj durumunda dahi kurşun asitli akülerden daha fazla güç kullanılabilir. Frenleme esnasında akülere tekrar enerji yüklenir ve daha iyi bir toplam etki derecesi ile bunlar, yüzde 20’ye kadar daha fazla enerji tasarrufunu mümkün kılar. Ayrıca akü ve akü şarj cihazı arasındaki iletişim, verimli ve hızlı bir şarj sağlar.

8

Her zaman kullanıma hazır.

Bekleme süreleri olmadan.

Lityum iyon aküler her zaman bir sonraki tur için hazır durumdadır. Dinlenme molaları olmadan. Çünkü bunlar tam anlamıyla bakım gerektirmez ve “gazlamazlar”. Yani bakım, akü bakımı veya ek alt yapı için ne zaman ne de masraf harcanır. Ve lityum iyon aküleri ile duraklama süreleri de geçmişte kalmıştır.

Content Lityum iyon 9

Üç kat daha uzun kullanım.

Özellikle uzun kullanım ömrü ile.

İyi bir koşucu gibi lityum iyon aküler tüm yarışma boyunca ikna eder. Çünkü bunlar standart enerji depolarından üç kat daha uzun ömürlüdür. Bu özel dayanıklılık ve kalıcı düzeyde daha yüksek etki derecesi ile bunlar, yüksek oranda yatırım güvencesi ve enerji tasarrufu sağlar.

Portrait Dr. Brzoska
Dr. Lars Brzoska
Yönetim Kurulu Başkanı

“Şu anda dünyada başka hiçbir intralojistik markasının Jungheinrich’ten daha fazla lityum iyon akülü aracı işletimde değildir.” 

Content Li-Ion

Üstün takımla üstün performans.

Mükemmel bir şekilde birbirine uyarlanmış bir sistem.

Birinci sınıf bir koşucu, takımı olmadan performansına ulaşamaz. Aynısı lityum iyon aküler için de geçerlidir. Tam potansiyelleri ancak her şey mükemmel bir uyum içinde çalıştığında ortaya çıkar. Jungheinrich size, intralojistiğin tek sistem sağlayıcısı olarak akünün, akü şarj cihazının ve aracın en uygun şekilde birbiriyle iletişim kurduğu ve böylece enerji gereksinimini belirgin oranda düşürdüğü birbirine bağlı bir genel sistem sunar. Bu mükemmelliği, dünya çapında kendi lityum iyon akülerini üreten ve bunları sizde itinayla uygulayan ilk istif aracı üreticisi olduğumuz için elde ediyoruz. Takım çalışmasına, size lityum iyon projenizin tüm evrelerinde eşlik etmemiz de dahildir. İster münferit araçların ek donanımı olsun, isterse de tüm araç filolarının yeniden düzenlenmesi olsun. Uzman danışmanlarımız planlamadan gerçekleştirmeye kadar sizin yanınızda olacaktır.

Bizimle şimdi irtibata geçin!

Stage Li-ION


Mükemmel uyumluluk ile başarı yoluna.

Jungheinrich temel sistemi.
Jungheinrich lityum iyon teknolojisine dair her şeyi tek elden sunmaktadır:
Aküler (1)akü şarj cihazları (2)araçlar (3) ve danışmanlık (4).

Content Li-ION 13

Satın almak yerine kiralayın.

Forklift filonuzu yeniden donatın ve lityum iyon akülerimizi ve akü şarj cihazlarımızı Li-Ion Performance Rental ile tam entegre kiralama çözümü olarak temin edin. Böylece masraftan tasarruf edersiniz ve akülü forkliftlerinizin performansını hızlı ve basit bir şekilde artırırsınız.

Burada Li-Ion Performance Rental’a dair daha fazla bilgi edinin

Esnek çok yönlü akü şarj cihazı SLH 300, kolayca lityum iyon ve kurşun asitli aküleri şarj edebilir.

Lityum iyon teknolojisinde öncü.
2011 yılından bu yana seri üretim kademesinde araçlar kullanılır.

İntralojistikte elektromobilite yarışında Jungheinrich üstünlükle liderliği ele alır ve lityum iyon teknolojisinde diğerlerinin olmadığı kadar başarılıdır. 2011 yılındaki başlangıçtan bu yana - EJE 112i tüm zamanların ilk seri üretim kademesindeki lityum iyon aracıydı - Jungheinrich Energy and Drive Systems’de (EDS) teknolojisi sürekli olarak geliştirdik ve lityum iyon akülere sahip istif aracı portföyümüzü daima genişlettik. Bugün neredeyse tüm filomuz “Li-Ion ready” durumundadır.

Her zaman güvenle hedefe ulaşın.

Jungheinrich’in lityum iyon aküleri güvenlidir.

Jungheinrich’in lityum iyon aküleri ile her zaman güvenli yol katedersiniz. Akülerimiz lityum demir fosfattan oluşan şu anki en güvenli hücre kimyasalıyla üretilir, zararsızdır ve gazlama yapmaz. Kendi bünyemizde üretilen akü yönetim sistemi, çok gelişmiş fonksiyonlarla her hücreyi denetler ve tehlike durumunda yumuşak kapama sağlar. Nakliye ve imha işlemini müşteri hizmetlerimiz üstlenir. Yani bu, insan ve makine için maksimum güvenlik demektir.

Content Lityum iyon 17


Teaser ETV 216i Lityum iyonlar yeni

Daha fazla işlem performansı için yeni dayanıklılık uzmanı.

ETV 216i - Dünya çapında ilk lityum iyonlu Reach Truck.
ETV 216i, Lityum iyon teknolojimizin en son yeniliğidir: ETV 216i, dünya çapında tamamen entegre lityum iyon aküye sahip ilk Reach Truck’tır. Tam güç ve kalıcı performans ile bu dayanıklılık uzmanı, önemli ölçüde daha fazla verimlilik ve işlem performansı sağlar. Devrim yaratan tasarımı sayesinde bu araç, deponuzda yüksek performans elde etmek için ergonomi ve güvenlik sağlar.

ETV216i hakkında daha fazla bilgi edinin

Content Lityum iyon 18

Takımda sportif büyüme.

Lityum iyon teknolojisi ile EFG.
Bugün neredeyse tüm Jungheinrich filosu, “Li-Ion ready” durumundadır. Denge ağırlıklı forkliftimiz EFG. Kanıtlanmış kurşun asitli akülerimizin yanı sıra, başlangıç olarak güçlü 80 Voltluk (500Ah) lityum iyon akülerimizi de tercih edebilirsiniz. Hızlı şarj etme, bakım gerektirmezlik ve uzun kullanım ömrü ile lityum iyon teknolojisine sahip EFG, daha yüksek işlem performansında ve enerji verimliliğinde ön sıralardadır.

EFG hakkında daha fazla bilgi edinin

Content lityum iyon Teaser EKS

Yüksek performansla sipariş toplama.

Lityum iyon akü teknolojisine sahip EKS (48 V).

Jungheinrich, giderek daha fazla lityum iyon teknolojisine sahip istifleyiciyi piyasaya sürüyor. Şimdi yenilikçi 48 V lityum iyon akü teknolojisine sahip yapı serisi 3, dikey sipariş toplayıcı da verimli, güvenli, ve enerji tasarruflu sipariş toplama imkânı sunuyor. Hızlı şarj etme, bakım gerektirmezlik ve özellikle uzun kullanım ömrü bunu mümkün kılıyor.

EKS hakkında daha fazla bilgi edininDepo performansımı nasıl artırabilirim?

Lityum iyon gücü ile harekete geçin.


Bizi Arayın

Satış

Telefon

444 5864

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?