0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage hizmetler

Servisler

"Yap gitsin!" derdi firma kurucumuz Dr. Friedrich Jungheinrich. Bunda günümüze kadar şirket kültürümüz ve servis hizmetlerine olan talebimiz yansımaktadır: Herhangi bir işe girişen, müşterileri ve kendisi için sorumluluk alır. 

Gerçek ortaklık ve sadakat, Dr. Friedrich Jungheinrich şirketimizi bunun üzerine kurmuştur. Bu değerler günümüze kadar geçerlidir ve en üstün önceliğimizdir. İster müşteri, ister tedarikçi ya da isterse çalışan olsun: Jungheinrich uzun vadeli, sürdürülebilir ve dürüst ilişkilere güvenir. Bunlar, bunların içinden esnek ve işletmenize özel olarak seçebileceğiniz geniş bir servis ürünleri ve çözüm çeşitliliği tarafından taşınır. 

Güncel olarak %98 oranında servis seviyesi sunuyoruz ve branşımızdaki temel ölçütü ortaya koyuyoruz. Servis ağımız dünya çapında 4.700 yetkili müşteri hizmetleri teknisyenini kapsamaktadır. Bu sayede en kısa zamanda her yerde sizin yanınızda olabiliriz.

Araç ve sistem servisimizin yanı sıra size lojistik taleplerinizin analizi ve optimizasyonunda destek ve danışmanlık sunuyoruz (örn. malzeme akışında, filonuzun veya depo sisteminizin yönetiminde). Çalışma ortamları ve çalışanlarınızın görevleri de bizim için aynı şekilde önemlidir. Bunun için biz, içine tüm deneyimlerimizi ve çözüm yetkinliğimizi kattığımız kapsamlı eğitimler oluşturduk. Bunlar sürücü ve sipariş toplama eğitimlerinden doğru akü yönetimi ve güvenlik kurslarına kadar uzanmaktadır.

Bir şeye her zaman güvenebilirsiniz: İster büyük ya da isterse küçük işletme olsun; Jungheinrich, başarılı olmak için ihtiyacınız olan en doğru servis ürününü teslim eder. Üstelik dünya çapında aynı üstün kalitede.

Sizin forkliftiniz, sizin seçiminiz

Kısa süreliğine forklift ihtiyacınız mı var? Ya da uzun vadeli mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Forklift filonuz en uygun şekilde mi işletilsin? Veya size özel bir finansman teklifi almak mı istiyorsunuz? Bizde her şeyin çözümü vardır. Tam ihtiyacınıza göre.

Servis sözümüz

Sadece orijinal yedek parça filonuzun garanti talebini garantiler. Size orijinal yedek parçayı gece ekspresiyle gönderiyoruz.

Katma değerli müşteri hizmetleri

Devre dışı kalma ve durma süreleri can sıkıcı ve her şeyden önce maliyetlidir. Üstün servisimiz performans çeşitliliğiyle göz doldurur, ayrıca isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlar. Teknolojinizin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde işleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Filonuz için daimi elektrik gücü

Depo lojistiğiniz için tam güç: Jungheinrich akülü istifleyicileriniz için size mükemmel servisi sunar. Akü servisi, yedek aküler ve akü şarj cihazı servisi; tüm bunlar süreçlerinizi günün her saatinde çalışır halde tutar ve karşılığını verir. Bütün bilgilere buradan erişebilirsiniz. 

Her yerde, her zaman - Daima kullanıma hazır

Jungheinrich, üretici yetkinliğini, deneyim ve toplam çözüm tedarikçilerinin uzmanlığı ile birleştiriyor. Müşteri hizmeti çalışanlarımız aracılığı ile hayata geçirme planlaması, servis ve destek: İşte biz bunu yapıyoruz! 

Bakım ya da onarım - uygulama üzerinden bildirin!

Günün her saati servis hizmeti? Jungheinrich servis uygulamasını kullanın!

Kazasız, güvenli bir depo için

Sürücü eğitimlerinden “SAFEwalk”’a kadar: Jungheinrich, depoda güvenliği artırmak için farklı servis teklifleri sunuyor. Odağımız, sürücülerin sağlığıdır. Kaza önlemeye dair tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Jungheinrich transpaletiniz ya da forkliftiniz için kullanım kılavuzu mu arıyorsunuz? Arama fonksiyonumuzu kullanarak Jungheinrich istif aracınız ya da şarj cihazınızla ilgili uygun kullanım kılavuzlarını bulabilirsiniz.

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Satış Sonrası Hizmetler Başkan Yardımcısı, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Servis performanstan çok daha fazlasıdır.

Başka sorularınız var mı?