Stage Rental 1

Kiralama

Sadece kısa bir süre için bir istif aracına mı ihtiyacınız var? Ya da uzun vadeli mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Forklift filonuz en uygun şekilde mi işletilsin? Veya size özel bir finansman teklifi almak mı istiyorsunuz? Bizde her şeyin çözümü vardır. Tam ihtiyaca göre.

Biz, istediğiniz kadar esneğiz

Bu nedenle size geniş bir satın alma ve kullanım alternatifi yelpazesi sunuyoruz. Bu masraflarınızı azaltır ve gereksiz maliyetlere karşı korur. Bu durumda istif aracınızı hemen yarın veya ancak üç ay sonra kullanacak olmanız fark etmiyor. İster yeni ister kullanılmış olsun. Seçim sizin: Rental veya Finance.

Rent it. Move it. Done.

Durumlar zorlaştığında kiralık forkliftlerimiz doğru seçimdir. İster bir yıl, ister bir gün; kısa süreli forklift ve transpalet ihtiyacınız varsa Jungheinrich Kiralama güvenli ortağınızdır. Jungheinrich’te doğru forklifti, doğru yerde ve doğru zamanda teslim alırsınız.

Remain flexible.

İstifleyici sahibi olmak yerine saf intralojistik fayda ilginizi daha mı çok çekiyor? O zaman esnek kiralama modelleri sizin için en doğru tercih olacaktır.

Maximum safety. Minimum expense.

Forklift filo işleticisi misiniz? Öyleyse kendinizi bütün potansiyel etkilere karşı hazırlamanız gerekir. Jungheinrich kiralık filo yönetimi (RFM) ile sizi sınır ötesi ve zaman açısından esnek bir pozisyona getiriyor, daha az maliyetlerle size daha fazla güvenli ve şeffaflık sunuyoruz.

Satın almak yerine kiralayın.

Forklift filonuzu yeniden donatın ve lityum iyon akülerimizi ve akü şarj cihazlarımızı Li-Ion Performans Rental ile tam entegre kiralama çözümü olarak temin edin. Böylece masraftan tasarruf edersiniz ve akülü forkliftlerinizin performansını hızlı ve basit bir şekilde artırırsınız.

Use it. Own it.

Kiralama süresinin sonuna gelindiğinde aracın kendi mülkünüze geçmesini ister misiniz? Finansman için de tamamen klasik aylık ödemeler ya da sözleşme sonunda satın alım seçeneği olan kira sözleşmesi gibi çeşitli imkânlar sunuyoruz.

Başka sorularınız var mı?