0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage taşıma aracı (1)
Nakliyenize hareket katın

Taşıma teknolojisi sistemleri

Depoda daha fazla verimlilik için otomasyon

Verimlilik ve maliyet uygunluğunun mükemmel bileşimi: Müşteriye özel intralojistik çözümler için Jungheinrcih palet taşıma teknolojisi.

Daha az yer gereksinimi, akıllı malzeme akışı ve kontrol teknolojisi ve en uygun şekle getirilmiş prosesler: Otomatik deponuzu daha yüksek bir seviyeye çıkarın.

Münferit şirket bölümlerinizde, ürünlerin ve malzemelerin verimli ve güvenli bir şekilde taşınması için taşıma sistemleri ile: Sizin için uygun çözüme sahibiz. Büyüklüğü ne olursa olsun, palet, karton kutu ya da hazne taşıyor olmanız fark etmez.

Taşıma teknolojisi, taşıma tesisleri, taşıma bantları: Bunlardan bir sistem oluşturuyoruz

Doğru taşıma aracının kullanılması, deponuzdaki üretkenliği belirler. Taşıma sistemlerimizi, sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı bileşenlerle yapılandırıyoruz. Mümkün olan en iyi sonuç için makaralı, bantlı ya da zincirli konveyörler, kaydırma aracı, kaldırma ve döndürme masası ya da kayışlı kaldırma cihazları ve çok daha fazla elementi kullanırız. Tüm bunların sonucunda deponuzda yüksek verim oranlarına ulaşırsınız. Paletlerin taşınma hızı 0,45 m/s’ye ulaşırken haznelerin hızı 1,50 m/s’ye ulaşır. Bunlar, yüksek atlamaları köprülemek de dâhil olmak üzere mümkün olan en dar alandalar gerçekleştirilebilir. Burada malzeme akışı teknolojisi ve kontrol teknolojisi, kontur kontrolü, sarıcı ve süreçlerinizin için önemli olan diğer her şey vardır.

Vizyon sahibi taşıma sistemleri: sürdürülebilir başarı için bütünsel planlama

İster mevcut olan tesisinizi optimize etmek olsun, ister yepyeni bir depo inşa etmek olsun, size etkin bir şekilde danışmanlık ediyor ve doğru taşıma tekniğini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz ve süreç birikimimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun sistem için sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu sayede forklift filonuzu azaltabilir ve deponuzun artan yer kapasitesini optimal bir şekilde kullanabilirsiniz. En küçük nakliye sandıklarından tam palet kullanımına kadar, taşınacak olan ürünlerin mümkün olduğunca geniş ürün yelpazesine sahip olması için size çözümler sunuyoruz. Bütünsel planlama için servis tekliflerimizi sunuyoruz. Lojistiğiniz sürekli olarak hareket halinde olsun diye: verimli, güvenli ve hızlı.

Başka sorularınız var mı?