0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage raf sistemleri

Depo Raf Sistemleri

Raflar: depodaki taşıyıcı güç

Optimum bir şekilde planlanmış bir raf sistemi, deponuzun omurgasıdır. Bütünsel tedarikçi olarak sizinle birlikte her zaman optimum raf çözümünü bulabiliriz - statik raf sisteminden dinamik raf sistemine ve karmaşık, otomasyonlu depo sistemlerine kadar.

Raf sisteminiz için taşıyıcı, iç içe toplam çözümler için

Geleceğe yönelik raf sistemlerini geliştirirken yetkinlik büyük ölçüde deneyime dayanır. Jungheinrich'te 60 yıldan bu yana şirket içi gelişmelere, bireysel çözümlere ve en yüksek kaliteye güveniyoruz. Bunun sonucu paletlerin, haznelerin, tablaların, kartonların veya uzun malların depolanması için geniş bir portföydür. Bu sayede müşterilerimizde her şeyin tamamlanmış ve her zaman el altında olmasını sağlarız. Avantajı: Raf sistemleriyle depo kapasitenizi oldukça artırabiliriz. Bunu yaparken kendimize yüksek hedefler koyduk: Bütünsel tedarikçi olarak sizinle birlikte sizin için mükemmel bir şekilde uygun olan, optimum raf çözümünü gerçekleştirmek istiyoruz. Bunlar statik veya dinamik raf sistemleri ve hatta zorlu, karmaşık, tam otomasyonlu depo sistemleri olabilir. Yani sizin ve müşterilerinizin işletmenizin başarısı için tam da gerek duyduğu sistem.

Verimli, güvenli, genişletilebilir: Sizi ileriye taşıyacak depo ekipmanları

Deponuzun kendisini aşması için sağlam bir temele ihtiyacı vardır. Bir raf sisteminin ihtiyaca uygun olarak boyutlandırılması sayesinde tüm malzeme akışının verimi en mükemmel hale getirilir. Buna örneğin Jungheinrich depo yönetim sistemine bağlanması vasıtasıyla daha hızlı işlem performansı dahildir.

Bu durumda tamamlanmış yüksek teknoloji devreye girer. Bu örneğin Shuttle kompak depo sistemimizin mükemmel uyumunda görülebilir. Bu, kompak kanal depo sistemlerinden ve ayrıca Under Pallet Carrier (UPC) (mekik taşıyıcı) diye adlandırılan kendi kendine hareket eden bir Shuttle’dan oluşmaktadır. Her iki bileşende, insana ve makineye mümkün olan en iyi korumayı sunabilmek için opsiyonel güvenlik sistemleri mevcuttur. Under Pallet Carrier’de (UPC) (mekik taşıyıcı) bu entegre bir kişi koruma sistemidir (PSS). Ek olarak doğrudan rafta sabit bir kişi koruma sistemi sunmaktayız. Prensip basit: “Akıllı” bir fotosel kısım kısım yere yakın bölgedeki raf ön tarafını emniyet altına alır - ve böylece tehlike durumunda kompak depo sisteminin otomatik olarak durdurulmasını sağlar.

Optimize edilmiş bir depo ekipmanına dair bir diğer örneği mobil palet raflar sunar. Bu elektrikle kaydırılabilir raflar çift katma değer sağlar. Depo yönetim sistemine bağlayarak hem zaman hem de alandan tasarruf edilir. Neden? Her blokta her zaman sadece bir geçit açıldığından, raflar için daha büyük bir alandan faydalanabilirsiniz (paletli ürünler için bilinen raflara nazaran yüzde 90’a kadar). Ayrıca mobil raf sistemi ve Reach Truck’ların kombinasyonu, belirgin oranda daha yüksek işlem performansını mümkün kılar. Neye karar verirseniz verin: İstif araçlarımız ile birlikte raf sistemlerimiz, depo proseslerinizi ve işlem hacminizi en uygun orana getirmek için idealdir.

Daha fazla verimlilik için her şey: Depo donanımınız komple çözüm olarak tek elden

Yarı ya da tam otomatik raf sisteminizin ihtiyaca uygun boyutlandırılması için kapsamlı çözümler sunuyoruz - uygun depo yönetim sistemi, Jungheinrich WMS’imiz dahil. Böylece paletlerin, haznelerin ve tablaların ve ayrıca kartonların veya uzun malların depolanması için kusursuzca donanmış olursunuz. Ve size sistematik komple çözümü sunuyoruz: Raflar ve istif araçlarını "el ele" çalışan bir lojistik sistem olarak kabul eden bütünsel bir depo planlaması.

Uzmanlarımız bunun için sizinle birlikte sizin amacınız için en verimli raf sistemini tasarlamaktan memnuniyet duyarlar. Mevcut tesisinizin analizinden ve optimizasyonundan "yeni bir tesisin" en iyi şekilde planlanmasına ve uygulama ile başarılı devir işlemine kadar bireysel isteklerinizi yerine getiriyoruz. Çünkü sadece işletmeyle ilgili iş akışlarınıza mükemmel bir şekilde uyarlanmış lojistik sistemleri, size gereken rekabet üstünlüğünü getirebilir. Ana işletmeci ve sistem sağlayıcısı olarak bu durumda, tüm sistemlerin iç içe geçmesini ve en uygun şekilde birlikte çalışmasını sağlayabiliriz. Bunun için dünya çapında binlerce deponun planlamasından, projelendirmesinden, uygulamasından ve işletime alınmasından edinilen deneyimlerimizden ve yetkinliğimizden faydalanıyoruz.

Başka sorularınız var mı?