0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage esas hizmetler

Araçlar

İşin sonunda sadece elde ettiğiniz performans bile lojistiğinizin hakkını verir. İşinize tamamen konsantre olabilmeniz için bakım ve onarım gibi servis hizmetlerimizle araç filonuz ve depolama tesislerinizle biz ilgileniyoruz.

Her yönüyle endişesiz bir paket olarak tam servis, sizin için en iyi seçenek midir yoksa filonuz ve deponuz için size özel bakım ve onarım servisleri mi arıyorsunuz? Seçim sizin. Dünya çapında 4.800’ün üzerindeki çalışan sayımızla her zaman yanınızdayız. Amaç her zaman maliyetli durma ve devre dışı kalma sürelerinin oluşmasının önünde geçmektir. Ve biz tüm bunları tek bir elden yapıyoruz.

Merkez hizmetlerimiz arasında aküler ve şarj cihazları için akıllı enerji yönetimi ve lastik ve güvenlik servisi bulunmaktadır. Buna ek olarak hidrolik servis, sürücü ve güvenlik eğitimi ya da nitelikle raf teftiş servisi gibi temel intralojistik görevler de bulunmaktadır: başarınız ve lojistik süreçlerinizin mutlak güvenilirliği için her şey.

%100 hazırlık - %0 risk

Tam servis teklifimizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz ve sabit hesaplanabilir maliyetlerle size tam anlamıyla bir yatırım güvenliği sunuyoruz.

Tepki değil, aksiyon

Düzenli bakım ile forkliftinizin kullanıma hazırlığını maksimum seviyeye çıkarmış olursunuz. Servisimiz, bireysel aralıklarla planlama güvenliği sunar.

Güvenli ve planlı

Hidrolik yağının, doğru zamanda profesyonel bir şekilde çevreye zarar vermeyecek yollardan yok değiştirilmesi ile aracınızın uzun süreli güvenirliğini ve performansını garanti altına almış olursunuz. Bu işlemi uzmanlarımız sizin adınıza memnuniyetle yaparlar.

Güven iyidir, kontrol ise gereklidir

Yasaların ve yönetmeliklerin karmaşasında sizlere yardımcı oluyor ve forkliftlerinizin yönetmeliklere uygun kullanılmasına özen gösteriyoruz.

Hiç kimse Jungheinrich forkliftlerin lastiklerle etkileşimini bizden daha iyi bilemez.

Durma sürelerine karşı bir çözümümüz mutlaka var

Araçlarınızın durma sürelerini en aza indirin: Yoğun servis ağımız ve uzman teknisyenlerimiz bunu mümkün kılar.

Başka sorularınız var mı?