0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage aküler & şarj Cihazları
Şarjı her zaman dolu ve kullanıma hazır

Enerji Yönetimi

Akü servisi, yedek akü ve şarj cihazı servisi: Jungheinrich, akülü ekipmanlarınız için size bir çok mükemmel servis hizmeti sunar. Bu sayede deponuzdaki lojistik süreçleriniz her zaman sorunsuz işler.

Deponuzu düşük maliyetli bir şekilde yönetebilmeniz için, elektrikle çalışan forkliftlerin sürekli olarak şarj edilmiş olmaları gerekir. Bu amaçla, araç filonuzun elektrifikasyonu için kapsamlı bir servis paketi hazırladık: yedek ve kiralık akülerden bakım tavsiyelerine, akü kontrolleri ve akü bakımına kadar. Jungheinrich, akülerinizin şarj döngüsü sırasında hiçbir zarara uğramaması ve kullanılabilirliğini uzun süreler koruyabilmesi için şarj cihazınızın fonksiyonelliğini güvence altına alır ve kontrolünü yapar.

Avantajlarınız:

  • Üretici yetkinliği
  • Akülerinizin ve şarj cihazlarınızın ömrünün daha uzun olması
  • Artırılmış araç performansı ve güvenliği

Şarj cihazı servisi

İşin güvenli tarafında mı olmak isterdiniz?
Öyleyse akü şarj cihazları için sunduğumuz güvenlik servisimiz tam size göre!

Güvenlik servisimiz sayesinde kaza önleme yönetmeliklerine (UVV) ve profesyonel dernek yönetmeliklerine (örn. DGUV Yönetmeliği 68) uygun olarak her zaman güvenli taraftasınız demektir. Teknik gözetimlerin yanı sıra son denetim tarihine uyumluluğu ve bağlılığı da dikkate alıyoruz.
DGUV Yönetmeliği 3 ve VDE 0701/02’ye uygun avantajlarımızdan siz de faydalanın:

  • Her türlü kullanıcı için maksimum güvenlik.
  • Tüm yönetmeliklere zamansal açıdan uygunluk.
  • Araç, akü ve şarj cihazı için uzun vadeli yatırım güvenliği.
  • Kontrol etiketi.
  • Ayrıntılı kontrol raporu.

Burada akünüz için uygun şarj cihazını bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin


Akü servisi

Uzun vadeli ve istikrarlı bir performans için doğru bir enerji sağlayıcı gerekir. Bizimle, bu anlamda güvenli tarafta olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İster yedek ister kiralama aküler ya da bu akülerin bakımları hakkında kapsamlı sorular olsun; bizimle emin ellerdesiniz. Akü kontrolü aracılığı ile bir durum değerlendirmesi gerçekleştirdikten sonra akü temizliği ve düzenli akü bakımına kadar, sizin için en uygun ürünleri sunuyoruz.

Jungheinrich, elektromobilite alanında bir öncüdür. Akülerimizin yüksek kalitesinin ve sınıfının en iyisi olma performansının sizi ikna etmesine izin verin.

Daha fazla bilgi edinin


Content Enerji yönetimi

Yerinde enerji danışmanlığı

Kalifiye uzmanlarımız talep üzerine, sizin gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir enerji konsepti hazırlayacaktır. 

Filonuzun, lityum iyon akülere ve şarj teknolojisine basit ve verimli bir şekilde geçişi için, enerji danışmanlarımız, isteğiniz üzerine bütünsel bir enerji danışmanlığı gerçekleştirecektir. Mevcut sistemlerin ve süreçlerin gerçek bir analizine ek olarak bu, genel enerji dengenizi optimize etme amacı ile enerji profillerinin ve şarj konseptlerinin oluşturulmasını içerir. 


Bireysel danışmanlık

Planlama, projelendirme ve uygulama: Alanında uzman danışmanlarımız, değişimin tüm aşamalarında sizin yanınızda olacaktır. Her bir aracın lityum iyon teknolojisine dönüştürülmesinden, tüm bir araç filosunun çok vardiyalı işletimde yeniden yapılandırılmasına kadar. Sizin için bireysel çözümler sunuyoruz. Lityum iyon teknolojimizin konsantre gücünden faydalanın. Mutlaka deneyin!

Size danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyarız.


Bizi Arayın

Servis Departmanı

İrtibata geç


Başka sorularınız var mı?