Stage aküler & şarj Cihazları
Şarjı her zaman dolu ve kullanıma hazır

Enerji Yönetimi

Akü servisi, yedek akü ve şarj cihazları servisi: Jungheinrich akümü istifleyicileriniz için size mükemmel servis hizmetlerini sunar. Bu sayede depo lojistiğiniz sürekli olarak hareket halinde kalır.

Elektrikle çalışan istifleyicilerin depoda maliyetsiz bir şekilde yönetilebilmeleri için sürekli olarak fişe takılı olmaları gerekir. Bu anlamda filonuzun elektrifikasyonu için kapsamlı bir servis paketi hazırladık: yedek ya da kiralama akülerinizin hazırlanmasından bakım ipuçları, durum kontrolleri, akü kontrolleri ve akü bakımına kadar. Jungheinrich, akülerinizin şarj döngüsü sırasında hiçbir zarara uğramaması ve kullanılabilirliğini uzun süreler koruyabilmesi için şarj cihazınızın fonksiyonelliğini güvence altına alır ve kontrolünü yapar.

Avantajlarınız:

  • Üretici etkinliği
  • Akülerinizin ve şarj cihazlarınızın ömrünün daha uzun olması
  • Güvenliğin ve aracınızın performansının artırılması

Şarj cihazı servisi

İşin güvenli tarafında mı olmak isterdiniz?
Öyleyse akü şarj cihazları için sunduğumuz güvenlik servisimiz tam size göre!

Güvenlik servisimiz sayesinde kaza önleme yönetmeliklerine (UVV) ve profesyonel dernek yönetmeliklerine (örn. DGUV Yönetmeliği 68) uygun olarak her zaman güvenli taraftasınız demektir. Teknik gözetimlerin yanı sıra son denetim tarihine uyumluluğu ve bağlılığı da dikkate alıyoruz.
DGUV Yönetmeliği 3 ve VDE 0701/02’ye uygun avantajlarımızdan siz de faydalanın:

  • Her türlü kullanıcı için maksimum güvenlik.
  • Her yönetmeliklere zamansal açıdan uygunluk.
  • Araç, akü ve şarj cihazı için uzun vadeli yatırım güvenliği.
  • Kontrol plaketi.
  • Ayrıntılı kontrol raporu.

Burada akünüz için uygun şarj cihazını bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin


Akü servisi

Sürekli ve istikrarlı bir performans için doğru enerji sağlayıcılar gerekir. Bizimle, bu anlamda güvenli tarafta olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İster yedek ister kiralama aküleri ya da bu akülerin bakımları hakkında kapsamlı sorular olsun; bizimleyken emin ellerdesiniz. Akü-Check aracılığı ile bir durum kontrolü gerçekleştirdikten sonra akü temizliği ve düzenli akü bakımına kadar, sizin için sunduğumuz teklifte en uygun ürünleri sunuyoruz.

Jungheinrich, elektromobilite alanında bir öncüdür. Akülerimizin yüksek kalitesinin ve sınıfının en iyisi olma performansının sizi ikna etmesine izin verin.

Daha fazla bilgi edinin


Content Enerji yönetimi

Yerinde enerji danışmanlığı

Kalifiye uzmanlarımız talep üzerine, sizin gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan bir enerji konsepti üreteceklerdir. 

Filonuzun, lityum iyon akülerimize ve şarj teknolojimize basit ve verimli bir şekilde geçişi için, bulunduğunuz yerdeki enerji uzmanlarımızdan biri, isteğiniz üzerine bütünsel bir enerji danışmanlığı gerçekleştirecektir. Mevcut sistemlerin ve süreçlerin gerçek bir analizine ek olarak bu, genel enerji dengenizi optimize etme amacı ile enerji profillerinin ve şarj konseptlerinin oluşturulmasını içerir. 


Bireysel danışmanlık

Planlama, projelendirme ve hayata geçirme: Alanında uzman danışmanlarımız, değişimin tüm aşamalarında sizin yanınızda olacaktır. Her bir aracın hazırlanmasından, tüm bir araç filosunun çok vardiyalı işletimde yeniden yapılandırılmasına kadar. Sizin için bireysel çözümler sunuyoruz. Lityum iyon teknolojimizin konsantre gücünden faydalanın. İkna olmamanız için hiçbir sebep yok. 

Size danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyarız.


Bizi Arayın

Servis Departmanı

Telefon

444 5864

İrtibata geç


Başka sorularınız var mı?