0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage sağlık ve güvenlik

Jungheinrich güvenlik çözümü

Jungheinrich’in 360 derece koruması.
İnsan ve makinenin sıkıca birlikte çalıştığı yerlerde, güvenlik önemli bir rol oynar. Sadece münferit alanlar değil, tüm depo çevresi kapsamlı bir koruma altında olmalıdır. Bunun için size, intralojistik süreçlerinizin güvenliğini belirgin oranda artıran çok sayıda çözüm, ürün ve hizmet sunuyoruz. Çünkü daha fazla güvenlik aynı zamanda daha fazla performans ve daha az masraf demektir.

Content sağlık 2a

Deponun tüm alanları iyi bir şekilde korunur.

Jungheinrich 360 derece koruma ile depodaki beş tehlike alanını ortadan kaldırın: Güvenlik çözümlerimiz, çalışanlarınızın, ürünlerinizin ve depo ekipmanlarınızın yanı sora makinelerinizi ver verilerinizi, kazalardan ve yanlış kullanımlardan korur. Bu anlamda başınıza bir şey gelmeden önce tehlikeleri tanımanıza yardımcı oluruz ve depo güvenliğinin sizin için kolay ulaşılabilir olmasını sağlarız.

Yetkin güvenlik danışmanlığı

Depo prosesleri dahilinde gittikçe artan karmaşıklık ve dinamizm, depo işletiminde tehlike potansiyelinin artmasına neden oluyor. Jungheinrich’in SAFEwalk hizmeti ile deponuzdaki güvenliği bütünüyle iyileştirebilirsiniz - bu sayede şirketinizin masraflarını azaltır ve kaynaklarını korursunuz.

Güvenli bir şekilde ilerleyin

Kişilerin güvenliği bizim için birinci plandadır. Çalışanlarınızı, araç çarpışmalarından ve diğer kazalardan koruyan çeşitli araç seçenekleri sunuyoruz. Öte yandan uzun süreli ve sağlıklı bir deneyim için ergonomik araç tasarımları sağlıyoruz.

Mallarınız ve bütünlükleri şirketinizin başarısı için önemli bir temel noktadır. Sayısız sürücü destek sistemimiz, sizi en optimum seviyede korur ve üretkenliğinizi ve nakliye güvenliğinizi garanti altına almanızı sağlar. Böylece kesinlikle zamandan ve masraftan tasarruf edersiniz. 

Araçlarınızın uzun süreli kullanılabilirliğini sağlamak sadece düzenli bakım ve onarım gerektirmez. Kazaların ve fiziksel hasarların önlenmesi de aracınızın korunmasında öneli bir husustur.

Değerli şirket verilerinizi ve bilgilerinizi yanlış kullanımdan ve kaybolmalardan korumak için size sertifikalı güvenlik çözümlerimizi sunuyoruz. Kalifiye IT uzmanlarımız, ürünlerin, şirket ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyarlanmasını sağlar.

Başka sorularınız var mı?