0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Lojistik sistemleri
Her yerde, her zaman - Daima kullanıma hazır

Lojistik sistemleri

Jungheinrich, üretici yetkinliğini, deneyim ve toplam çözüm tedarikçilerinin uzmanlığı ile birleştiriyor. Müşteri hizmeti çalışanlarımız aracılığı ile hayata geçirme planlaması, servis ve destek: İşte biz bunu yapıyoruz! 

Günün her saati yanınızdayız!

Herhangi bir arıza nedeni ile sistem performansınızda azalma meydana geldiğinizde biz yanınızdayız. Size güvenilir bir şekilde destek veriyoruz ve böylece istenilen tesis kullanılabilirliğini sağlıyoruz. Size sunduğumuz merkezi destekte yer alan uzmanlarımız, uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve sorunu uzaktan çözmenize yardımcı olur. Uzaktan yardımın mümkün olmadığı durumlarda nitelikli müşteri hizmetleri teknisyenimiz, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde size yerinde yardımcı olacaktır. Bunu sıkı uluslararası servis ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Bütünsel yüksek kalite standartlarımız elbette uluslararası seviyede geçerlidir. Lojistik sisteminizdeki durma sürelerinizin kesin olarak minimuma indirileceğinden emin olabilirsiniz. 

Content lojistik sistemler

Ürün portföyümüze genel bir bakış

Müşteriye özel hizmet ve destek hizmetleri

Yazılım ve kontrol teknolojisine yönelik merkezi destek hattı ile yerinde müdahale edilmesini sağlayan servis arasındaki sıkı işbirliği, tesisinizin kullanıma hazır olma durumunun yüksek olmasını ve lojistik sisteminizin sorunsuz şekilde çalışmasını garanti eder. Siz işinize konsantre olursunuz, biz tesisinizle ilgileniriz. 

Lojistik sistemler için servis ve desteğe genel bir bakış:

  • Yüksek seviyeli süreç güvenliği - garanti altına alınmış tesis kullanılabilirliği sayesinde.
  • Maksimum maliyet güveni ve şeffaflık - müşteriye özel servis ve destek teklifleri sayesinde.
  • Zamandan tasarruf - lojistik sisteminiz için yalnızca bir iletişim sorumlusu.
  • Tesisinizin daha uzun ömürlü olması - tesisinizin düzenli olarak bakımı ve kontrolü sayesinde.
  • Daha yüksek performans - çekirdek işiniz için daha fazla zamanınız olur. 

Lojistik sistem servisi

Lojistik sistemi servisimiz ile her zaman güvenli tarafta olun

Lojistik sisteminizin kusursuz bir şekilde işlemeye devam edebilmesi için tesisiniz ve cihazlarınızla en kısa sürelerde, her yerde ilgileniyoruz.

Sizin için sunduğumuz servis, aşağıdaki hizmetleri içerir:

Tüm bu servisler müşteriye özel olarak uyarlanır.


Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Hemen şimdi randevunuzu alın!


Lojistik sistem desteği

Content Lojistik sistemler (1)

Lojistik sistemler için günün her saati destek sayesinde sizin için her zaman ulaşılabilir bir konumdayız

Bir arıza durumunda ya da lojistik sisteminizle ilgili bir soru sormak istediğinizde destek çalışanımız, iletişime geçeceğiniz ilk kişi olacaktır. Burada sadece, taleplerinizin çok büyük kısmına uzaktan müdahale ederek cevap verebilen ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip çalışanlar görev yapmaktadır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda destek ekibimiz, Servis ve Destek “Hand in Hand” sayesinde derhal bir müşteri teknisyeni ile iletişime geçecektir.
Önemli destek taleplerinde genel olarak dakikalar, maksimum bir saat içinde cevap veriyoruz. Bu şekilde sizin için durma süreleri riskini en aza indirgiyor ve sisteminizin yılın 365 günü maksimum güç kapasitesine sahip olmasını sağlıyoruz. 

Desteğimiz ile sizlere şu alanlarda yardımcı oluyoruz:

Content lojistik sistemleri haritası
Service_Technician_Action

Jungheinrich global ağı her zaman ve her yerde yakınınızda.

Lojistik işletmenizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde işleyebilmesi için 4.800 tecrübeli Jungheinrich müşteri hizmetleri teknisyeni ve toplamda 6.300 çalışanı, satış sonrası alanda dünya çapında hizmet veriyor. Bu anlamda yetkinliğimizi üretici olarak hem modern tespit araçlarında hem de yüksek yedek parça kullanılabilirliği alanında geliştiriyoruz. 


Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Hemen şimdi randevunuzu alın!

Başka sorularınız var mı?